Dom » Wnętrza

Fuzja stylów

Fuzja stylów
Zobacz więcej zdjęć »
W odpowiedzi na modną w aranżacji wnętrz estetykę spójności i minimalizmu, powstał styl bazujący na odważnym łączeniu elementów, które pozornie do siebie nie pasują.

W fusion, bo o nim mowa, oryginalność koncepcji i indywidualizm przedmiotu liczą się bardziej niż jednorodność kompozycji. Swobodne zestawienie tradycyjnych fasonów ze współczesnymi materiałami dodaje wnętrzu inspirującej świeżości.

W finezyjny klimat takiego designu idealnie wpisują się drzwi Sorrento, firmy INVADO. Sentymentalny urok klasyki widoczny jest w ich naturalnej, akcentującej usłojenie drewna fakturze. Oszczędnie zaaranżowany układ przeszkleń to ukłon w stronę nowych, mocno zgeometryzowanych trendów. Nowoczesną atmosferę wnętrza wyeksponujemy decydując się na Sorrento w jasnej kolorystyce dębu lub klonu. Jeżeli w fusion bardziej odpowiada nam jego strona retro, wówczas najlepiej sprawdzą się miodowe, ciepłe barwy orzecha i wiśni. 

Sorrento

Producent: INVADO

Cena: 401.38 PLN brutto

Więcej informacji na www.invado.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »