Technologie » Komputery

GALVO Machining Polska Sp z o.o. wybrała system ERP HermesSQL

irma Galvo Machining Polska Sp. z o. o. działająca w branży automotive podpisała z producentem oprogramowania dla biznesu firmą Humansoft umowę na przeprowadzenie II etapu wdrożenia systemu ERP humansoft HermesSQL.

 Etap ten obejmować będzie wdrożenie modułu do zarządzania produkcją. Uruchomienie zaplanowane jest na 1 stycznia 2016.

Impulsem do wdrożenia w Galvo Machining Polska najnowszych rozwiązań do zarządzania i realizacji produkcji było zwiększenie skali produkcji i rozszerzenie rynków zbytu. Z początkiem 2015 roku zarząd spółki zdecydował o inwestycji w nowoczesny system ERP – humansoft HermesSQL. Wykonawcą wdrożenia został producent rozwiązania firma Humansoft Sp. z o.o.. Projekt wdrożenia podzielony został na dwa etapy. W czerwcu br. w ramach I etapu, uruchomiono część handlową oprogramowania oraz obszar logistyczno-magazynowy. W tym samym czasie firma wdrożyła dla potrzeb analitycznych aplikację controlling sprzedaży działającą na platformie QlikView (BI), która pozwala szczegółowo analizować sprzedaż prowadzoną w systemie humansoft HermesSQL.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/erp/galvo_machining_polska_sp_z_o_o_wybrala_system_erp_hermessql.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »