Firma » Biznes

GAVDI Polska otwiera oddział na Śląsku i powiększa zespół konsultantów

GAVDI Polska, firma specjalizująca się w zakresie informatycznego wsparcia zarządzania zasobami ludzkimi w oparciu o system SAP HCM, poinformowała o otwarciu nowego oddziału firmy zlokalizowanego w Katowicach. Powstanie kolejnej placówki związane jest z rozwojem zespołu konsultingowego GAVDI.

Nowopowstałe biuro firmy na Śląsku jest już czwartym, po Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, oddziałem GAVDI. Mieści się w Katowicach w budynku Jesionowa Business Point przy ul. Jesionowej 22. Decyzja o otwarciu nowej placówki w stolicy Górnego Śląska została podjęta w związku z dynamicznym rozwojem zespołu firmy, który obecnie liczy już 50 osób.

Otwarcie czwartego już oddziału, jest kolejnym krokiem milowym w naszym rozwoju. Rosnące zainteresowanie przedsiębiorstw profesjonalnymi rozwiązaniami IT wspierającymi zarządzanie kluczowym dla nich zasobem - pracownikami, zaowocowało koniecznością powiększenia naszego zespołu, a co za tym idzie, otwarciem biura w kolejnej lokalizacji.  Województwo śląskie należy do najsilniejszych gospodarczo regionów Polski. Wybór Katowic -  miasta będącego jego sercem, był dla nas naturalną decyzją. - mówi Teresa Olszewska, Prezes Zarządu GAVDI Polska S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GAVDI Polska S.A.
http://gavdi.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »