Kultura, sztuka » Kultura

Gdańskie Targi Książki – zapraszamy do odwiedzenia stoiska Instytutu De Republica!

W najbliższy piątek, 15 września, ruszają Gdańskie Targi Książki. Wydawnictwo Instytutu De Republica zaprezentuje podczas nich wszystkie swoje publikacje. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 67) od piątku do niedzieli włącznie od godziny 10.00.

Wydawnictwo jest integralną częścią Instytutu De Republica i od 22 lipca 2021 roku znajduje się w ministerialnym wykazie wydawnictw punktowanych, publikujących recenzowane monografie naukowe (80 punktów).

Celem Wydawnictwa jest promocja, popularyzacja oraz publikowanie polskich książek naukowych, zwłaszcza tych, które z uwagi na swój niekomercyjny charakter, połączony z niekwestionowanym walorem naukowym, nie mają szans na ukazanie się w innych wydawnictwach funkcjonujących na krajowym rynku.

Lista publikacji, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Instytutu De Republica, liczy obecnie 26 tytułów. Kilkadziesiąt kolejnych jest w przygotowaniu. Gdańskie Targi Książki będą doskonałą okazją do zapoznania się z naszymi książkami oraz działalnością samego wydawnictwa.

Gdańskie Targi Książki potrwają od 15 do 17 września 2023 roku w Europejskim Centrum Solidarności (pl. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk). Targi czynne będą w godzinach 10.00 – 18.00 (w niedzielę do godziny 18.00). Stoisko Instytutu De Republica (nr 67) zlokalizowane będzie w Pawilonie.

Wstęp darmowy!


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InstytutDeRepublica

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »