Dom » Budownictwo
Gdy nie ma miejsca na tradycyjne grzejniki
Wąskie korytarze czy przejścia, małe pokoje i garderoby to miejsca, w których również sprawdzą się grzejniki podtynkowe firmy 3THERMO. Jako element wkomponowany w ścianę lub strop nie będą ograniczać dodatkowo powierzchni, a efektywnie dostarczać ciepło. Warto jednak pamiętać, że montaż uwzględniać powinien ściany zewnętrzne, poprzez które odbywa się największa strata ciepła.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Nie tylko pod tynk
Grzejnik podtynkowy 3THERMO dostępny jest również w wersji do suchej zabudowy. Zaprojektowany jako odpowiedź na problemy z instalacją tradycyjnych systemów grzewczych na ściankach gipsowo-kartonowych, nie wymusza konieczności zastosowania dodatkowych konstrukcji wspierających i chroniących ściankę przed wyłamaniem. Ultracienka konstrukcja i niewielka masa grzejnika (1,6 kg) sprawiają, że montaż w ścianie gips-kartonowej polega na umieszczeniu go w standardowym stelażu o rozstawie profili 60 cm. Dzięki temu, po przykręceniu płyty g-k grzejnik i instalacja pozostają niewidoczne.
6 cech głównych Wykonanie ogrzewania przy użyciu systemów 3THERMO to gwarancja zachowania estetyki i funkcjonalności pomieszczeń. Niewidoczne grzejniki nie powodują zakłócania ładu i harmonii, a dzięki wkomponowaniu w ścianę zabezpieczają przed cyrkulacją kurzu i alergenów oraz wpływają na jej osuszanie. Niewielka ilość wody w grzejniku sprawia, że koszty związane z ogrzewaniem są mniejsze o 40-50% w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania. Taka ilość wody przyczynia się także do podniesienia bezpieczeństwa instalacji – specjalna technologia zabezpiecza przed jej wyciekiem nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia grzejnika. Opracowane przez polskich inżynierów grzejniki współpracują z każdym źródłem ciepła i instalacją c.o., a dzięki najwyższej jakości komponentów, system pozwala producentowi udzielać 20-letniej gwarancji.
Nadesłał:
38PR
|
Komentarze (0)