Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Gemma Arterton nową ambasadorką marki NEUTROGENA®

Gemma Arterton nową ambasadorką marki NEUTROGENA®
Zobacz więcej zdjęć »
Aktorka brytyjskiego pochodzenia, Gemma Arterton, dołączyła do grona ambasadorek marki NEUTROGENA®. Gwiazda będzie wspierać najnowszą kampanię ‘See What’s Possible’ i niebawem pojawi się w materiałach marketingowych marki.

Gemma Arterton, znana ze srebrnego ekranu z roli agentki Strawberry Fields, która towarzyszyła Jamesowi Bondowi w filmie 007 Quantum of Solace, została ambasadorką marki NEUTROGENA®. Aktorka i producentka dołączyła tym samym do grona takich gwiazd jak: Jennifer Garner, Kerry Washington oraz Kristen Bell uznanych przez markę NEUTROGENA® za ikony piękna.


„Używam kosmetyków marki NEUTROGENA® od wielu lat, dlatego bardzo ucieszyłam się, kiedy zaproponowano mi dołączenie do grona ambasadorek tej marki" - powiedziała Gemma Arterton


Arterton będzie wspierać najnowszą i pierwszą w historii globalną kampanię marki - ‘See What's Possible', która inspiruje, by spojrzeć na piękno szerzej, nie sprowadzając go jedynie do atrakcyjnego wyglądu. W haśle kampanii zawarta jest zachęta do tego, by kobiety przekraczały swoje granice, nie poprzestawały na marzeniach, ale wcielały je w życie. Kampania ta jest również odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które wiedzą więcej i oczekują więcej, w tym także od kosmetyków. To z myślą o nich NEUTROGENA® już od 60 lat tworzy, doskonali i odkrywa, co jeszcze jest możliwe w pielęgnacji skóry. 


W spotach reklamowych promujących ideę ‘See What's Possible' możemy zobaczyć kobiety różniące się zarówno typem urody, kolorem skóry, pochodzeniem jak również wiekiem. Nie sposób powiedzieć, że któraś z nich jest ładniejsza od innych. Natomiast o każdej można powiedzieć, że jest piękna dzięki temu, że jest silna oraz ma w życiu pasję. Bez wątpienia taką właśnie kobietą jest Gemma Arterton, której marka NEUTROGENA® zaproponowała rolę ambasadorki.


 „Gemma Arterton jest doskonałym przykładem tego, jak wiara w siebie może prowadzić do wielkich osiągnięć." - powiedziała Agnieszka Michalska, CEE Brand Manager, Johnson&Johnson. „Jest znakomita nie tyko jako aktorka, ale także jako producentka, która umożliwia innym aktorkom granie ról kobiet silnych i inspirujących. Dla naszej marki współpraca z Gemmą w ramach kampanii ‘See What's Possible' jest naturalnym wyborem, ponieważ wyraża pasję i zaangażowanie, podobnie jak kobiety, które używają naszych produktów na co dzień."


Kariera aktorska Gemmy Arterton rozpoczęła się jeszcze podczas studiów na londyńskiej Królewskiej Akademii Sztuki Dramatycznej (RADA) - debiutancka rola w komedii Dziewczyny z St. Trinian sprawiła, że zauważyli ją producenci 007 Quantum of Solace - filmu z serii przygód o Jamesie Bondzie, gdzie zagrała dziewczynę słynnego agenta. Polskim widzom Gemma Arterton jest także znana z hollywoodzkich produkcji Książe Persji: Piaski czasu i Starcie tytanów, za które otrzymała nominacją do nagrody BAFTA dla Wschodzącej Gwiazdy. Pojawiła się również na małym ekranie w produkcjach BBC Tess D'Urberville i Opowieść Mary oraz w filmach kina niezależnego Uprowadzona Alice Creed i Gemma Bovery.

Arterton uwielbia grać w teatrze, na którego deskach zadebiutowała w szekspirowskiej historii miłosnej Stracone zachody miłości, a aktualnie można ją obejrzeć w sztuce „Nell Gwynn" w londyńskim West End. W najbliższym czasie będzie o niej głośno z powodu aż pięciu produkcji, których wzięła udział (The Girl with All the Gifts, Their Finest Hour and a Half, A Hundred Streets, francuskim Orpheline oraz The History of Love). Gemma chce się angażować we własne projekty i skupiać się na rolach niezależnych kobiet, dlatego też pomogła stworzyć firmę produkcyjną Rebel Park, która prowadzona jest wyłącznie przez kobiety. Jeszcze w tym roku mamy nadzieję zobaczyć ich pierwszą realizację.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »