Dom » Budownictwo

GERDA: Nowe akcesoria do zewnętrznych drzwi panelowych

GERDA: Nowe akcesoria do zewnętrznych drzwi panelowych
Zobacz więcej zdjęć »
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, firma Gerda wprowadziła nowe akcesoria zwiększające estetykę i użyteczność drzwi.

 

Drzwi z pochwytem wraz z opcją elektrozaczepu

Pochwyty w drzwiach GERDA montowane są od strony zewnętrznej. Od wewnątrz stosowana jest jednostronna klamka.
Drzwi z pochwytami mogą być wyposażone w zamki na wkładkę lub elektrozaczep, który montowany jest w ościeżnicy. Wyposażenie drzwi w elektrozaczep umożliwia np. włączenie ich w system kontroli dostępu.
Progi do drzwi
Próg norweski drewniany, w odróżnieniu od tradycyjnego, montowany jest do podłoża za pomocą wkrętów. Aluminiowa osłona progu zwiększa estetykę oraz  odporność na ścieranie.

Próg kompozytowy to próg ciepły i odporny na warunki atmosferyczne. Przeznaczony do aluminiowej ościeżnicy GERDA ALUTERM, która w swej charakterystyce łączy doskonałe parametry termiczne i wytrzymałościowe z elegancją. W opcji jest możliwość wykonania wersji dwukolorowej.

GERDA
(PRESS BOX)
www.gerda.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »