Firma » Bankowość

Getin Bank dostawcą kas automatycznych dla mieszkańców Łodzi

W ramach współpracy Getin Banku z Miastem Łódź, do dyspozycji mieszkańców oddano pierwsze kasy automatyczne umożliwiające dokonywanie płatności bez konieczności korzystania z tradycyjnych kas.

Ten innowacyjny, w skali kraju projekt ułatwi Łodzianom dokonywanie opłat na rzecz miasta i jego jednostek organizacyjnych.

 

Nowoczesne kasy automatycznie pozwalają w znaczący sposób na skrócenie obsługi bankowej mieszkańców miasta. Urządzenia umożliwiają dokonywanie płatności m.in. z tytułu podatku od nieruchomości lub od osób fizycznych, opłat skarbowych oraz mandatów. Kasy przystosowane są do przyjmowania wpłat gotówkowych, wydawania reszty, oraz drukowania potwierdzeń. Dodatkowo w każdej chwili istnieje możliwość zrezygnowania
z przeprowadzanej transakcji i zwrot wpłaconych środków.

 

„Projekt kas automatycznych został zrealizowany w ramach długoletniej współpracy Getin Noble  Banku z  Miastem Łódź. Naszym celem było stworzenie rozwiązania, które usprawni sposób dokonywana wpłat na rzecz miasta i przyczyni się do obniżenia kosztów operacyjnych po stronie naszego partnera samorządowego” – mówi Grzegorz Wącirz, Dyrektor Zarządzający Obszarem Klienta Firmowego Getin Noble Bank.

 

Getin Noble Bank systematycznie zwiększa swoje udziały w segmencie podmiotów samorządowych i instytucji publicznych. Z usług banku korzysta prawie 20% polskich urzędów marszałkowskich oraz kilkanaście miast i powiatów. Wśród klientów znajdują się również m.in. Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i Łodzi oraz Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »