Firma » Bankowość

Getin Bank po raz kolejny zwycięzcą rankingu kredytów samochodowych!

Getin Bank po raz kolejny potwierdził swoją wysoką pozycję na rynku kredytów samochodowych. W sierpniowym rankingu najlepszych ofert bankowych na zakup auta, przygotowanym przez TotalMoney.pl, Getin Bank zwyciężył zarówno w kategorii samochodów nowych, jak i używanych.

W sierpniowym rankingu najlepszych kredytów samochodowych TotalMoney.pl, analitycy przyjrzeli się ofertom ośmiu banków. Propozycja Getin Banku na zakup nowego samochodu nie miała sobie równych. To najlepsza na rynku oferta 5-letniego kredytu na 40 tys. zł finansującego nowe auto o wartości 50 tys. zł. Pokonała konkurencję dzięki najniższemu całkowitemu kosztowi kredytu wraz z ubezpieczeniem wynoszącemu niewiele ponad 9 tys. zł – o ponad 4 tys. zł mniej niż w banku zajmującym ostatnie miejsce w rankingu. Również miesięczna rata w wysokości 820,47 zł okazała się najniższa spośród wszystkich ofert. Na atrakcyjność propozycji Getin Banku ma również wpływ zerowa prowizja.

 

W kategorii samochodów używanych analitycy przyjęli, że konsument decyduje się na zakup auta o wartości 30 tys. zł. W tym celu ubiega się o kredyt w wysokości 15 tys. zł. Dla pięcioletniego okresu spłaty Getin Bank proponuje najlepszą ofertę. Całkowity koszt kredytu wynosi 3 806,05 zł i jest o prawie 2 tys. zł niższy od propozycji banku z ostatniego miejsca w zestawieniu. Najniższa jest też miesięczna rata, która wynosi 314,96 zł. Również i w tej kategorii Getin Bank, jako jedyny w rankingu, całkowicie zrezygnował z prowizji.

 

Podwójne zwycięstwo w rankingu to kolejne potwierdzenie najwyższej jakości oferty Getin Banku w zakresie kredytów samochodowych. To konsekwencja działań, które nieustannie prowadzą do ulepszania oferowanych produktów.

 

Więcej szczegółów na temat oferty Getin Noble Banku znajduje się na stronie www.getinbank.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »