Firma » Bankowość

Getin Noble Bank rozpoczął współpracę z Urzędem Miasta Legionowo

Getin Noble Bank wygrał przetarg na kompleksową obsługę Urzędu Miasta Legionowo. Od początku maja br. wszystkie rachunki urzędu oraz jego 21 jednostek organizacyjnych są prowadzone w systemie bankowości elektronicznej GB24.

To już kolejna instytucja samorządu terytorialnego, która korzysta z funkcjonalnego i intuicyjnego systemu transakcyjnego Getin Noble Banku stworzonego na potrzeby podmiotów sektora publicznego.

Getin Noble Bank stale rozwija współpracę z sektorem samorządowym, systematycznie poszerzając ofertę rozwiązań skierowanych do urzędów, szpitali czy też spółek komunalnych. Do rosnącego grona Klientów Banku dołączył właśnie Urząd Miasta Legionowa wraz ze swoimi jednostkami podległymi, które od 5 maja 2015 roku prowadzą rachunki w oferowanym przez Getin Noble Bank systemie GB24. Bank przeszkolił już wszystkich pracowników Urzędu odpowiedzialnych za obsługę bankowości elektronicznej. Zainstalował również terminal, który umożliwi mieszkańcom regulowanie urzędowych należności za pomocą karty płatniczej.

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora publicznego sprawia, że dobrze rozumiemy potrzeby tej grupy Klientów i potrafimy dopasować do nich nasze usługi. System bankowości elektronicznej GB24  jest stale rozwijany pod kątem potrzeb zgłaszanych przez obsługiwane podmioty publiczne, ale przy tym jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Dzięki temu obsługa urzędowych rachunków bankowych jest dużo sprawniejsza, a przez to również mniej obciążająca dla odpowiedzialnych za nią osób – mówi Marzena Chałupa, Ekspert w  Biurze Klientów Kluczowych w Departamencie Sektora Publicznego Getin Noble Banku.

Zawarty na okres 4 lat kontrakt z Gminą Miejską Legionowo to rezultat już kolejnego wygranego przez Getin Noble Bank przetargu na obsługę jednostek samorządu terytorialnego. Obecnie z usług Banku korzysta ponad 600 jednostek sektora publicznego. Bank prowadzi zarówno kompleksową obsługę Powiatów, dużych miast oraz  urzędów Marszałkowskich, jak również oferuje dedykowane usługi i finansowanie dla szpitali i spółek komunalnych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Noble Bank
http://gnb.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »