Firma » Finanse

GetMoney: Kredyt hipoteczny PKO BP; taniej nie znajdziesz

GetMoney: Kredyt hipoteczny PKO BP; taniej nie znajdziesz
Zobacz więcej zdjęć »
Teraz potrzeby mieszkaniowe zaspokoić każdy możne i to do syta. Koszty niskie, do przyjęcia dla przeciętnej osoby. Już nie trzeba być bogatym by kupić mieszkanie a to dzięki nowej promocji, jaką przygotował bank PKO BP.

Poprzez korzystny kredyt hipoteczny, jaki przygotował dominujący lider w ilości zawartych umów z klientami Bank Polski PKO, nie tylko w końcu kupić można mieszkanie, lecz również dokonamy wszystkich związanych z tą transakcją opłat. Dodatkowo, tuż przed wakacjami, bo do tego czasu trwa promocja aż 20% kwoty kredytu można wydać chociażby na spłatę karty kredytowej lub wyzerować saldo konta osobistego, co znacznie uatrakcyjnia ofertę.  Bo przecież dodatkowe pieniądze przydadzą się każdemu, zwłaszcza osobom wybierającym się na wakacje. Wszystko w jednym pakiecie: mieszkanie i dodatkowa kasa.

Jednak to, co najbardziej interesuje osoby poszukujące dobrej oferty na sfinansowanie zakupu mieszkania to koszty. W tym przypadku wyjątkowo niskie, ponieważ jak to Szymon Majewski mówi: duże, jeszcze większe cięcie kosztów w kredytach hipotecznych - cztery razy zero! Duży plus dla PKO BP.

- To wystarczy by zapoznać się z najnowszą promocją na ten kredyt hipoteczny, zwłaszcza, że można znaleźć ciekawe mieszkanie w przystępnej cenie. Czy w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi a może w Warszawie - od czego są w końcu promocje? Wydobyć z pośród ofert deweloperskich można komfortowe mieszkanie. Jedynie, co trzeba posiadać, to zaplecze finansowe na jego zakup. A to zapewnia kredyt hipoteczny PKO BP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (1)

  • avatar
    janek34 2011-07-15 12:11:25

    Najtaniej w PKO?
    http://kredyt.ogar.pl/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »