Dom » Architektura

GIGANT NA TARASIE

GIGANT NA TARASIE
Zobacz więcej zdjęć »
Płyty tarasowe o większych rozmiarach niż obecnie oferowane na rynku są towarem coraz częściej poszukiwanym przez klientów

Umiejętnie wkomponowane w nawierzchnie tarasów i ogrodowych ścieżek podkreślają piękno nowoczesnej architektury. Buszrem wprowadza właśnie na rynek nowe płyty z betonu architektonicznego o nazwie SOCHO. Dzięki zbrojeniu włóknem elementy osiągnęły wyjątkowo duże rozmiary - 100 x 100; 100 x 120 cm przy jedynie 3 cm grubości. SOCHO przeznaczone są na tarasy i ciągi piesze. Niewielka grubość płyt pozwala wykorzystywać je także jako elementy okładzin ściennych.

Równe wykończenie krawędzi umożliwiają łączenie płyt bezfazowo, metodą „tarasu na gruncie”. Delikatna, antypoślizgowa faktura gwarantuje bezpieczne użytkowanie, a fabryczna impregnacja zabezpiecza przed zmiennymi warunkami pogodowymi i zabrudzeniami.

W standardzie oferowane są płyty szare i grafitowe. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie płyt w kolorze białym. SOCHO są w pełni kompatybilne z wszystkimi produktami nawierzchniowymi Buszrem.Płyty SOCHO

Wymiary: 100x100 cm; 100x120cm; (+możliwe inne rozmiary indywidualne zamówienia)

Grubość: 3 cm

Waga: ok 65 - 85 kg/szt.

Kolorystyka: szary, grafitowy, (biały na specjalne zamówienie)

Przeznaczenie: tarasy, ciągi piesze, okładziny ścienne

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »