Rozrywka i wypoczynek » Gry

Glory Of The Roman Empire

Glory Of The Roman Empire
Zobacz więcej zdjęć »
Do najnowszego magazynu Imperium Gier dołączona została pełna wersja gry Glory of the Roman Empire. W tej znakomitej strategii wcielimy się w twórcę potęgi Cesarstwa Rzymskiego. Naszym zadaniem będzie m.in. stworzenie wielkiej armii, z którą podbijemy rozległe tereny antycznej Europy.

Dodatkowo będziemy musieli udowodnić, że posiadamy zdolności w handlu, negocjacjach i jesteśmy utalentowanym architektem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do naszych obowiązków należeć będzie m.in. wznoszenie historycznych budowli zwiększających znaczenie naszego imperium, ochrona podwładnych przed pożarami i zarazami oraz dbanie o ich zadowolenie. Do wznoszenia budowli najlepiej będzie wykorzystać niewolników, których kupimy za złoto lub pojmiesz wśród tubylców.

Środowisko gry przedstawione jest w szczegółowej grafice 3D, w pełni oddającej koloryt antycznego świata. Nieliniowa kampania składa się z 30 misji w różnych prowincjach starożytnego Rzymu. Gra wydana zostanie w rewelacyjnej cenie 19,99 zł! Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zostać największym imperatorem w historii świata, pamiętając jednak, że choć władza pochodzi od Bogów, to udzielił nam jej lud!

Wydanie Specjalne (1/2008) magazynu Imperium Gier z pełną wersją gry Glory of the Roman Empire w sprzedaży od 24 stycznia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Student news
http://studentnews.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »