Gospodarka » Narzędzia

Gorąca nowość Graphite

Gorąca nowość Graphite
Zobacz więcej zdjęć »
Opalarka to praktyczne elektronarzędzie, znajdujące zastosowanie m. in podczas usuwania powłok malarskich i lakierniczych. Wybierając tego typu urządzenie warto zwrócić uwagę na najnowszą propozycję renomowanej marki narzędziowej GRAPHITE.

W sklepach narzędziowych pojawiła się nowa opalarka marki GRAPHITE. Urządzenie o mocy 2000W posiada 3-stopniową regulację temperatury (25˚C/80-600˚C/80-600˚C) i prędkości przepływu powietrza (350/350/550 l/min).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na drugim i trzecim biegu opalarka pozwala na płynną regulację temperatury. Konstrukcja elektronarzędzia umożliwia pracę w pozycji pionowej co znacząco ułatwia i rozszerza zakres prac. W trosce o bezpieczeństwo opalarka została wyposażona w bimetalowy bezpiecznik uniemożliwiając uszkodzenie spowodowane przegrzaniem. Wygodne korzystanie z opalarki GRAPHITE zapewnia ogumowana, miękka rękojeść. Czteropozycyjny, intuicyjnie umieszczony włącznik pozwala na szybką zmianę trybu pracy za pomocą jednej ręki.

Do opalarki dołączony został skrobak z rączką oraz 4 dysze umożliwiające dostosowanie elektronarzędzia do różnego rodzaju prac. Masa urządzenia to zaledwie 0,9 kg.
Nowa opalarka marki GRAPHITE stworzona została z myślą o wymagających użytkownikach, którym umożliwi wydajną, dokładną, a także bezpieczną pracę.

Więcej informacji o nowej opalarce i pozostałych elektronarzędziach marki GRAPHITE można znaleźć na stronie www.graphite.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »