Moda » Biżuteria

GOSHICO EKSKLUZYWNIE

GOSHICO EKSKLUZYWNIE
Zobacz więcej zdjęć »
Polska marka GOSHICO, znana z oryginalnych produktów inspirowanych motywami folkowymi, wprowadziła nową, ekskluzywną linię torebek biżuteryjnych.
Unikalne, ręcznie wykonane torebki ze skóry, naturalnych jedwabi i kolorowych piór, to propozycja dla fashionistek, które dzięki oryginalnym, fantazyjnym dodatkom pragną wyróżnić się z tłumu. Dodatkowym atutem, tej kolekcji jest możliwość wykreowania indywidualnego, jedynego w swoim rodzaju modelu torebki, dostosowanego do upodobań każdej klientki.

Najnowsza kolekcja wysublimowanych torebek sygnowanych marką GOSHICO jest ciekawą i nowatorską propozycją na rynku akcesoriów i dodatków. Pomysł, aby stworzyć gadżet, który swobodnie może funkcjonować jako luksusowe i fantazyjne uzupełnienie stylizacji, powstał z chęci ożywienia monotonnej, polskiej ulicy. GOSHICO, rozszerzając wachlarz swoich możliwości, wychodzi tym samym poza dotychczasowe ramy swojej działalności, czyli produkcję torebek z filcu, inspirowanych folkiem. Ekskluzywne torebki z piórami, będące ozdobą samą w sobie, to kolejna propozycja marki podążająca tym tropem. Podobnie jak linia skórzanych mini torebek FANCY, kolekcja wykonana jest ręcznie z najwyższej jakości, unikalnych, włoskich skór.

Istotnym jest również fakt, że nie istnieją dwa identyczne wzory. Na bazie jednej zgrabnej, kubełkowej formy może bowiem powstać nieskończona ilość jej odsłon. Uzależnione jest to wyłącznie do gustów i preferencji kobiet. Projektantki GOSHICO, według indywidualnych inspiracji mogą wykończyć każdą torebkę dowolnym, wymarzonym przez klientkę materiałem. Szeroki wachlarz jedwabi czy oryginalnych, najwyższej jakości skór oraz innych dodatków oferuje ogromne możliwości personalizacji. Przy wyborze gotowego egzemplarza GOSHICO możliwe jest natomiast dołączenie eleganckiej, metalowej blaszki, ze specjalnie wygrawerowaną dedykacją lub imieniem przyszłej właścicielki. Jeśli zaś potrzebujemy ekskluzywnego dodatku na wyjątkową okazję, możliwe jest także stworzenie unikalnej torby pasującej idealnie do posiadanej przez nas kreacji. Biżuteryjne torebki z nowej linii GOSHICO są wyposażone w grubą, skórzaną, krótką rączkę oraz długi, wygodny pasek, również wykonany ze skóry. Cena pojedynczego egzemplarza wynosi 600 zł.

www.goshico.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »