Technologie » AGD - RTV

Gotowanie z wielkim rozmachem

Gotowanie z wielkim rozmachem
Zobacz więcej zdjęć »
Dla osób lubiących wyzwania kulinarne firma ARDO wprowadziła na rynek pięciopalnikową kuchnię gazową. Urządzenie jest dostępne w najnowszej ofercie producenta i aktualnie do nabycia w największych sklepach AGD na terenie całego kraju.

Klienci, którzy lubią gotować dla swojej rodziny kilka potraw jednocześnie w bardzo krótkim czasie, powinni być usatysfakcjonowani z najnowszej propozycji ARDO.

Kuchnia gazowo – elektryczna PL999XS „Professional” jest wyposażona w pięć palników gazowych, w tym jeden z „potrójną koroną”. Palnik może osiągnąć bardzo wysoką wydajność dzięki odpowiedniej dystrybucji ciepła bezpośrednio do podstawy garnka. Dzięki swojej konstrukcji ciepło rozprowadza się równomiernie a tym samym umożliwia przygotowanie "lżejszych" i zdrowszych potraw przy użyciu mniejszej ilości tłuszczu. Dla osób lubiących chińską kuchnię mamy dobrą wiadomość - producent zastosował dodatkowe rozwiązanie, które umożliwia przyrządzanie potraw w WOK-u.

Kuchnia jest bardzo bezpieczna i wygodna w eksploatacji, pracuje z wysoką wydajnością
i posiada kilka interesujących właściwości:

  1. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, które gwarantuje, że w momencie zalania lub zagaszenia palnika, gaz zostaje natychmiast odłączony.
  2. Rożen, który umożliwia pieczenie drobiu, nadając mu soczysty smak i chrupiącą, złotą skórkę.
  3. System EasySlide pozwala na szybki demontaż szyby w drzwiach piekarnika i znacznie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.
  4. Bardzo wytrzymałe ruszta żeliwne, które dzięki gładkiej powierzchni są idealnym materiałem do zachowania czystości.
  5. No fingerprint - specjalna powłoka INOX ułatwiająca zachowanie czystości ponieważ zabezpiecza front piekarnika przed zostawianiem śladów palców.
  6. Easy to Clean - wnętrze piekarnika jest pokryte specjalną emalią o niskiej porowatości co ułatwia skuteczne usuwanie zabrudzeń.
  7. Regulowane nóżki w kolorze stali nierdzewnej pozwalają na idealne dopasowanie wysokości urządzenia do zabudowy kuchennej. Poza tym nadają kuchni elegancki wygląd i niepowtarzalny styl.

Kuchnia jest wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze INOX co umożliwia wkomponowanie jej zarówno do kuchni o wnętrzu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Jej design wyróżnia się spośród pozostałych urządzeń oferowanych przez ARDO.

Sugerowana cena detaliczna Kuchni PL999XS – 4 999,00 PLN bruttoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »