Firma » Finanse

Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży w lutym 2016 r.

Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) w lutym br. na poziomie 49 umów, czyli o ponad 4% więcej, niż w lutym 2015 roku. Narastająco po dwóch miesiącach 2016 r. Grupa Inpro podpisała 72 umowy netto i wydała 94 mieszkania i domy.

Luty to kolejny dobry miesiąc dla Grupy Inpro pod względem liczby wydanych lokali. Systematycznie przekazujemy mieszkania na Osiedlu Wróbla Staw i w ramach zakończonych etapów inwestycji Chmielna Park. Jednocześnie wprowadzamy do sprzedaży nowe inwestycje. Z końcem lutego w ofercie Inpro pojawił się I etap Harmonii Oliwskiej, w przygotowaniu jest również Osiedle Azymut w Gdyni i Osiedle Optima w Gdańsku. Mamy nadzieję, że 2016 rok będzie równie dobry, jak rok ubiegły” - powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Grupa Inpro w lutym br., podpisując 49 umów netto, osiągnęła o 4% wyższą sprzedaż w porównaniu do lutego 2015 roku. Grupa od początku 2016 roku podpisała 72 umowy netto, czyli o 16% mniej niż w ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2015 roku. Po dwóch pierwszych miesiącach 2016 r. ilość wydanych lokali przez Grupę wyniosła 94 mieszkania i domy, czyli o blisko 52% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »