Technologie » Internet

Grupa Komandor SA wybrała Positive Power

Grupa Komandor SA wybrała Positive Power
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa Komandor SA powierzyła gliwickiej agencji kompleksowe przygotowanie i wdrożenie serwisu internetowego. Positive Power sp. z o.o. odpowiada za kreację graficzną oraz wdrożone rozwiązania programistyczne.

Na zlecenie Komandor SA, lidera w produkcji szaf z systemami drzwi przesuwnych oraz garderób wnękowych, agencja Positive Power sp. z o.o. przygotowała pełną koncepcję i kreację graficzną oraz oprogramowała i wdrożyła serwis internetowy. Agencja odpowiedzialna była także za wdrożenie rozwiązań marketingowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Dążyliśmy do tego, aby nowy serwis internetowy zyskał nie tylko oryginalną linię graficzną, ale także, aby odpowiadał najwyższym standardom użyteczności i estetyki – mówi Anna Moucka, Project Manager w Positive Power sp. z o.o.

Nowy serwis Grupy Komandor SA podzielony został na części dedykowane poszczególnym regionom Polski. Dzięki takiemu rozwiązaniu każde województwo posiada własną stronę regionalną, co ułatwia znalezienie najbliższego autoryzowanego dealera, a także komunikowanie wszelkich ofert specjalnych i akcji promocyjnych organizowanych i przypisanych do danego regionu.

Na potrzeby serwisu Positive Power opracowało i wdrożyło rozbudowany panel administracyjny CMS, umożliwiający niezależne administrowanie podstronami przez poszczególne regiony i autoryzowanych dealerów.

 

Positive Power Sp. z o. o. jest agencją interaktywną specjalizującą się w kompleksowych rozwiązaniach IT: tworzeniu stron internetowych, dedykowanych platform e-commerce oraz zaawansowanych aplikacji, a także szeroko pojętym marketingu internetowym.

Misja Positive Power to efektywne i kreatywne wykorzystywanie nowych technologii w poszukiwaniu nowatorskich i niebanalnych rozwiązań e-biznesowych. W ciągu 10 lat istnienia Agencja przekonała do siebie kilkaset firm i instytucji, dla których nowoczesne rozwiązania internetowe są miarą powodzenia w biznesie. Do grona Klientów należą m.in.: Onet.pl, Libet SA, Mennica Polska, Mistubishi Electric, Intersport SA, Fundacja Greenpeace, 8a.pl.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PositivePower

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »