Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Biznes

Grupa PETECKI członkiem Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl

Grupa PETECKI członkiem Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl jest organizacją reprezentująca interesy pracodawców w Polsce, powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w Polsce

oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.

Misją organizacji jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom jak najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi oraz podejmowanie inicjatyw promujących polskie marki , tym samym aktywnie wspierać polską gospodarkę.

Grupie Petecki, przystąpienie do organizacji Przedsiębiorcy.pl pozwoli na jeszcze lepsze kreowanie pozytywnego wizerunku oraz opinii o Grupie. W aspekcie marketingowym członkostwo daje możliwość efektywnej promocji produktów Grupy.

Członkostwo w organizacji daje realne spojrzenie na własne możliwości. Umożliwia wyciągnięcie odpowiednich wniosków, zarys planów na przyszłość, które umocnią pozycję Grupy na rynku.
PETECKI.eu   (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »