Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Gwiazdkowa pomoc zwierzętom ze schronisk

Gwiazdkowa pomoc zwierzętom ze schronisk
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliża się czas najpiękniejszych ze świąt, gdy chętnie dzielimy się dobrem i obdarowujemy prezentami najbliższych i nie tylko. Dzięki Maxi Zoo możemy sprawić, że ten okres będzie również magiczny dla zwierząt, które potrzebują pomocy.

Od pierwszych dni grudnia w sklepach tej sieci rozpoczyna się akcja Gwiazdkowa Pomoc Schroniskom, która zakończy się 24 grudnia.

 

Podczas akcji Gwiazdkowa Pomoc Schroniskom świąteczne pomaganie jest bardzo proste. 1 grudnia we wszystkich sklepach Maxi Zoo pojawiły się pięknie udekorowane choinki, na których zawisły również kartki z marzeniami zwierząt ze schronisk, fundacji i stowarzyszeń z całej Polski. Wystarczy wybrać zwierzę, któremu chcemy sprawić radość, sprawdzić na kartce, co Mruczek, Reksio czy Miśka potrzebują, kupić wskazane produkty i położyć je pod choinką. Co ważne – na drugiej stronie kartki można napisać życzenia lub kilka słów od siebie, które trafią do wskazanego schroniska. Lista schronisk, które biorą udział w akcji jest dostępna pod adresem: www.maxizoo.pl/wspolnie-dla-zwierzat/schroniska/

 

To już czwarty raz, kiedy w naszych sklepach pojawiają się choinki pełne marzeń do spełnienia. Akcja co roku nabiera tempa i nasze wsparcie otrzymuje coraz więcej organizacji.  Zwierzęta w schroniskach, fundacjach czy stowarzyszeniach potrzebują nieustannej pomocy, a my, wraz z naszymi klientami, staramy się im ją zapewnić przez cały rok, aby były zdrowsze i szczęśliwsze. Jednak to właśnie okres przedświąteczny jest czasem, gdy szczególnie pamiętamy o zwierzętach, które nie mają domów i swoich opiekunów. W tym roku ponownie, dzięki hojności naszych klientów i zaangażowaniu pracowników Maxi Zoo, będziemy mogli wspólnie pomóc kilkudziesięciu schroniskom z całej Polski. Z całego serca zachęcam do udziału w akcji! – powiedział Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

 

Akcja Maxi Zoo z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na Gwiazdkową Pomoc Schroniskom czekają nie tylko obdarowywane fundacje, stowarzyszenia, schroniska i przytuliska, ale również darczyńcy, dla których pomaganie w tym szczególnym czasie jest bardzo ważne. Akcja zakończy się 24 grudnia, a Maxi Zoo uroczyście przekaże wszystkie prezenty podopiecznym schronisk, by mogły się nimi cieszyć w kolejnych miesiącach. Niech stos prezentów pod choinkami rośnie jeszcze wyżej niż w poprzednich latach! Udowodnijmy po raz kolejny, że los bezbronnych zwierząt nie jest nam obojętny. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji charytatywnej znajdują się na stronie: www.maxizoo.pl/wspolnie-dla-zwierzat/gwiazdkowa-pomoc-schroniskom/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


szpilki damskie
Szpilki damskie noszą się cały rok. Panie często noszą je nadzień nie tylko w biurach, czy urzędach Szpilki damskie wyglądają przepięknie na nogach podkreślając je.
kokietki.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »