Dom » Budownictwo

Hale stalowe - wysoki poziom konstrukcji

Hale stalowe - wysoki poziom konstrukcji
Zobacz więcej zdjęć »
Statuetka „Wysoki Poziom – Nowoczesnych hal”, Certyfikat ISO, Srebrny Laur - rozliczenia 2010 roku to dla spółki Ocmer przyjemny okres. Firma, której specjalnością są konstrukcje stalowe i hale żelbetowe może podsumować liczbę zrealizowanych projektów oraz nagrody otrzymane w minionym roku.

Statuetkę Wysoki Poziom spółka Ocmer otrzymała za inwestycję jaką była hala magazynowa zrealizowana w Wolbromiu dla firmy TRI Poland Sp. z o.o.

Wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez czasopismo „Nowoczesne Hale" to docenienie innowacyjnych systemów konstrukcyjnych oraz nieustających starań firmy we wdrażaniu rozwiązań projektowych najnowszej generacji. Cel konkursu to także popularyzacja podmiotów, które poprzez orientację na innowację są w stanie skutecznie realizować inwestycje. Hale stalowe i żelbetowe dostarczane przez firmę Ocmer, stawiane są  w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania jakością. Świadczy o tym Certyfikat Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, który został przez firmę zaktualizowany pod kątem spełnienia wymagań nowej normy PN-EN ISO 9001:2008.

Konstrukcje stalowe znów grają fair play

W XIII już edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play" spółka Ocmer otrzymała wyróżnienie pod postacią Srebrnego Lauru. Jest to nagroda specjalna przyznawana przedsiębiorstwom, które nieprzerwanie przez 7 lat brały udział w programie i uzyskiwały certyfikat. Spółka jest już posiadaczem Złotej Statuetki oraz Złotego Certyfikatu i jak widać sukcesywnie zmierza do otrzymania kolejnych nagród. Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" to potwierdzenie rzetelności firmy oraz jej dbałości o właściwe relacje w takich dziedzinach jak np. kontakty z klientem, warunki zatrudnienia, czy dbałość o środowisko naturalne. Nagród było dużo, a w planach kolejne realizacje w Polsce i na Białorusi. Oby rok 2011 był równie obfity w wyróżnienia i przede wszystkim zadowolonych klientów.

WIĘCEJ

http://www.ocmer.com.pl/

KONTAKT

Marcin Białkowski - tel. (48) 42 634 87 90 lub office@ocmer.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Szymon P.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »