Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zabawki na Mikołajki

Mikołajki już lada chwila. Tradycyjnie sprawiamy z tej okazji drobne prezenty najmłodszym. Podarunki większe i dla całej rodziny zachowujemy na Gwiazdkę. Zabawki dla dzieci są od zawsze najczęstszym prezentem mikołajkowym dla najmłodszych. Jakie zabawki na prezent nadają się najlepiej?

W codziennym zabieganiu ciężko znaleźć czas na dokładny wybór prezentu. A przecież trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów podczas wyboru.

Zabawki dla niemowlaka są całkiem inne niż zabawki dla dzieci nieco starszych. Są też różne trendy i popularni bohaterowie, mile widziani przez najmłodszych. Przedstawiamy kilka pomysłów na zabawki dla dzieci  w różnym wieku. Wszystkie propozycje zostały znalezione w sklepie internetowym Smyk.com. Staraliśmy się dobrać drobne prezenty, nie nadwyrężające kieszeni już na początku grudnia. Jednocześnie jednak prezenty inteligentne - rozwijające zdolności najmłodszych.

Dzieci w każdym wieku potrzebują innych prezentów, zatem trzeba je podzielić na kilka grup. Co zatem wybrać?

Dzieci 0 - 12 miesiąca:

Zabawki dla niemowlaka powinny być proste i bezpieczne. Właśnie takie prezenty warto wybrać dla najmłodszych szkrabów, które nie skończyły jeszcze pierwszego roczku życia. Nie ma tutaj większego rozróżnienia na prezenty dla chłopców i dziewczynek.

Nasz wybór:

Puzzle piankowe - cyferki. Duże, miękkie, piankowe plansze które w przyszłości mogą służyć do nauki kolorów i cyfr.

Aktywna kostka materiałowa. Kolorowa zabawka intrygująca każdego malucha. Zawiera wiele różnych niespodzianek oraz nowych kształtów. Jest też, co bardzo ważne, bezpieczna. Oba produkty marki Smiki

http://www.smyk.com/smiki-puzzle-piankowe-cyferki,p1044712384,zabawki-gry-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/smiki-aktywna-kostka-materialowa-zabawka-interaktywna,p1045663562,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Dzieci 12 - 24 miesiąca:

Dla smyków w tym wieku możemy wybrać już nieco bardziej skomplikowane zabawki. Pojawiają się tutaj już pierwsze zestawy klocków (ale tylko te bez małych elementów!).  Zabawki  dla dzieci mogą być wykonane z nieco twardszych materiałów.

Nasz wybór:

Klocki magnetyczne Gbaby, Roly-Poly piesek, marki Geomag. Prosta ale intrygująca zabawka. Można nią budować ruchome kompozycje.

Lego Duplo - Strażak zwiadowca (zestaw 5603). Najprostsze zestawy klocków Lego, dla dzieci zaczynających z nimi przygodę. Nieśmiertelna klasyka.

http://www.smyk.com/gbaby-roly-poly-piesek-klocki-2-elementy,p1045595298,zabawki-gry-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/lego-duplo-strazak-zwiadowca-5603-klocki,prod59023730,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Dzieci 2 letnie

Dziecko rozwija się coraz bardziej, a my mamy coraz więcej opcji na zakupy.

Nasz wybór:

Lego Duplo - Ładowarka (zestaw 5650). Nieco bardziej skomplikowane klocki marki Lego.

Edukacyjna układanka Kubuś Puchatek i Przyjaciele (układanka puzzlopianka) marki Trefl. Pozwala na zabawę z popularnymi i lubianymi bohaterami Disneya.

http://www.smyk.com/lego-duplo-ladowarka-5650-klocki,prod58677161,zabawki-gry-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/disney-kubus-puchatek-i-przyjaciele-ukladanka-puzzlopianka-13-elementow,p1044871508,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Dzieci 3 - 4 letnie

Może czas pomyśleć nad innymi prezentami dla chłopca i dziewczynki? Chłopcy chętnie  będą się bawić zabawkami które odwzorują prawdziwie narzędzia i czynności. Dziewczynki, tymi związanymi z ich ulubionymi postaciami.

Nasz wybór:

Zabawka edukacyjna - Skrzynka z narzędziami firmy Smiki dla chłopca. Wyposażenie warsztatu każdego młodego majsterkowicza.

Zestaw zabawkowy Hello Kitty - porcelana dla dziewczynek. Idealny na spotkania z koleżankami.

http://www.smyk.com/smiki-skrzynka-z-narzedziami-zabawka-edukacyjna,p1044710711,zabawki-gry-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/hello-kitty-porcelana-zestaw-zabawkowy,p1044845965,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Dzieci 5 - 7 letnie

Edukacyjne i kreatywne zabawki są bardzo istotnym elementem prawidłowego rozwoju malucha w tym wieku. Rozwijają zdolności manualne, uczą.

Nasz wybór:

Opaski i bransoletki, biżuteria do samodzielnego wyklejania marki Pipistrello. Prezent dla dziewczynki.

Disney, Auta, Zygzak McQuinn, puzzle dziecięce (24 elementy) marki Trefl. Prezent dla chłopca, z lubianymi postaciami z serii Auta.

http://www.smyk.com/opaski-i-bransoletki-bizuteria-do-samodzielnego-wyklejania-zabawka-kreatywna,p1044802739,zabawki-gry-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/disney-auta-zygzak-mcquinn-puzzle-dzieciece-maxi-24-elementy,prod11790297,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Dzieci 8 - 11 letnie

Zabawki dla dzieci w tym wieku mogą zawierać już coraz więcej drobnych elementów. Dzięki zaangażowaniu dzieci nie tylko bawią, ale także i uczą. Przykładem niech będzie ten wspaniały Układ Słoneczny do samodzielnego składania.

Nasz wybór:

Zrób to sam, Układ Słoneczny marki 4M. Ciekawy model do samodzielnego wykonania. Nie tylko jest świetną zabawą, ale także uczy budowy wszechświata.

Profesor Albert Box Kit, planeta Ziemia z serii Zabawkowy Zawrót Głowy. Pozwala wykonać serię fascynujących doświadczeń. Uczy chemii, anatomii i innych dziedzin wiedzy.

http://www.smyk.com/zrob-to-sam-uklad-sloneczny-zabawka-naukowa,p1006242722,zabawki-gry-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/profesor-albert-box-kit-planeta-ziemia,p1045596376,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Dzieci 12 - 14 letnie

Dziecko w tym wieku jest nie lada wybredne. Nie chcemy przecież usłyszeć „ale ja już z tego wyrosłem!". Zabawki dla dziecka w tym wieku mają coraz mniej wspólnego z zabawą, a coraz więcej z kreatywnością i poważnymi zadaniami konstrukcyjnymi!

Nasz wybór:

Lego Technic, Mała ciężarówka 2w1, 8065, klocki. Technic to zaawansowana seria klocków Lego. Zawiera mnóstwo ruchomych elementów, przekładni. Uczy kreatywności.

Zrób to sam, Rysujący robot, zabawka naukowa marki 4M. Skomplikowane urządzenie do samodzielnego montażu. Wielkie wyzwanie dla każdego starszego dziecka (a może i jego taty?).

http://www.smyk.com/lego-technic-mala-ciezarowka-2w1-8065-klocki,prod59660218,zabawki-gry-dla-dzieci-p

http://www.smyk.com/zrob-to-sam-rysujacy-robot-zabawka-naukowa,p1044674446,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Więcej na www.smyk.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Szymon P.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »