Motoryzacja » Moto Serwis

Heidfeld chce być szybszy od Kubicy

Heidfeld chce być szybszy od Kubicy
Zobacz więcej zdjęć »
W nowym sezonie Formuły 1 barw zespołu BMW Sauber będzie bronił ten sam duet - Robert Kubica i Nick Heidfeld. Zakończony niedawno sezon był bardziej udany dla polskiego kierowcy, który zakończył zmagania w klasyfikacji generalnej na 4. miejscu.

Heidfeld ukończył rywalizację na 6. pozycji zdobywając 15 punktów mniej niż Kubica. Niemiec zapowiada, że w nowym sezonie sytuacja się odwróci. "Będę szybszy od Kubicy. Tak sobie zaplanowałem" - stwierdził Heidfeld cytowany przez "Super Express". Nie od dziś wiadomo, że rywalizacja między Kubicą i Heidfeldem trwa w najlepsze. Na razie górą jest Polak i oby tak zostało.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu

Mimo że Sauber chce mieć przede wszystkim mistrza świata, to nie obejdzie się bez ostrej wewnętrznej rywalizacji. Heidfeldowi ciężko było pogodzić się z tym, że w ubiegłym sezonie Robert Kubica spisywał się od niego o niebo lepiej. "Teraz ja będę szybszy" - zapowiada.

Jak Niemiec ocenia możliwości BMW? Czy Sauber ma szansę na tytuł mistrzowski? "To nie jest nierealne. Jak dotąd BMW Sauber wykonało wszystkie przedsezonowe cele, które przed sobą stawiało - w każdym sezonie" - przypomina Heidfeld, którego cytuje wp.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »