Motoryzacja » Transport

Holendersko–polska nagroda dla Ponetex Logistics!

Holendersko–polska nagroda dla Ponetex Logistics!
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkopolski Ponetex Logistics zajął prestiżowe drugie miejsce w konkursie, którego ideą było wyłonienie najlepszej firmy polsko-holenderskej.

Nagroda Dutch-Polish Trade Award stanowi wyróżnienie i dowód skutecznego działania firmy posiadającej niderlandzkie korzenie, ale prosperującej na polskim rynku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konkurs organizowany jest co roku przy współpracy pomiędzy Niderlandzko-Polską Radą Promocji Handlu w Hadze oraz Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą w Warszawie. Szansę na zwycięstwo w konkursie mają nieliczne przedsiębiorstwa, które osiągnęły odpowiedni poziom ekonomiczno-finansowy oraz potencjał rozwojowy. Pod uwagę brana jest również umiejętność podążania za trendami gospodarczymi oraz wypracowany wizerunek rynkowy.

- Wyróżnienie, jakie spotkało Ponetex Logistics jest powodem do dumy, a zarazem motywacją do dalszych działań ukierunkowanych na rozwój firmy. W konkursie nominowanych było wiele znaczących i silnych podmiotów, co czyni wygraną jeszcze cenniejszą. Zajęte przez nas drugie miejsce świadczy, że Ponetex pełni ważną rolę wśród polsko-niderlandzkich firm - mówi Waldemar Osmólski, Prezes Zarządu Ponetex Logistics w Polsce.

Nagroda jest dowodem uznania dla nie tylko dla właścicieli i osób zarządzających firmą, ale również pracowników zaangażowanych w życie firmy Ponetex Logistics. Dutch-Polish Trade Award przekazano na ręce Henrietty Timmermans, właścicielki firmy, w holenderskiej miejscowości Amstelveen w maju 2008 roku. Wyróżnienie spotkało firmę w 75-lecie istnienia, co czyni je jeszcze bardziej znaczącym.

Więcej informacji o firmie Ponetex Logistics znaleźć można na stronie www.ponetex.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »