Technologie » AGD - RTV

Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus – odkurzaj i myj podłogę jednocześnie

Hoover 5w1 HYDRO H-Free 500 Plus to wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy 5w1. Skutecznie usunie kurz, brud i plamy ze wszystkich rodzajów powierzchni. Z jego pomocą nie tylko odkurzysz meble, kanapy czy samochód, ale także umyjesz podłogę.

H-Free 500 Hydro Plus to urządzenie niezwykle innowacyjne. Dzięki specjalnej szczotce 2w1 Hydro sprzątanie trwa o połowę krócej niż z wykorzystaniem tradycyjnego odkurzacza i mopa. Szczotka odkurzacza została wyposażona w 2 wałki: Hybrid Care, który łączy w sobie miękkie włosie przeznaczone do delikatnego czyszczenia podłóg i mocniejsze włosie do głębokiego czyszczenia dywanów oraz Hydro 360°, który umożliwia precyzyjne czyszczenie podłogi na mokro. Wystarczy napełnić zbiornik wodą (70 ml) z dodatkiem detergentu i umieścić wałek pod kranem, by go namoczyć. Jednorazowe namoczenie starcza na umycie aż 40 m² powierzchni, bez konieczności wyciskania i płukania jak tradycyjnego mopa. Produkt został wyposażony w wysoce wydajny silnik zapewniający stałą siłę ssania 75W, o prędkości 100 000 obr./min.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Odkurzacz Hoover H-Free 500 Hydro Plus posiada szereg praktycznych akcesoriów. Mini turboszczotkę do sierści, wyposażoną w wałek, który dopasuje się do wszystkich powierzchni i z łatwością usunie sierść z tapicerek, szczotkę 2w1 do odkurzania mebli – zarówno miękkich jak i twardych powierzchni, długą ssawkę szczelinową, przy pomocy której odkurzysz nawet najbardziej odległe zakamarki mieszkania oraz zintegrowaną ssawkę szczelinową, która pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak zaułki na regałach czy za poduszkami.


H-Free 500 Hydro Plus to najbardziej kompaktowy odkurzacz bezprzewodowy firmy Hoover. Waży jedynie 2,6 kg, a po złożeniu ma 69 cm wysokości, co ułatwia jego przechowywanie. Jest również wyjątkowo zwrotny – jego konstrukcja umożliwia obracanie o 180°, dzięki czemu możliwe jest odkurzanie pod meblami oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Posiada aż 4 tryby odkurzania:

- tryb AUTO: do 45 minut pracy,

- tryb STANDARDOWY: do 30 minut pracy przy użyciu głównej końcówki z napędem elektrycznym,

- tryb TURBO: do 10 minut pracy z największą siłą ssania,

- tryb CICHY: do 35 minut pracy, gdy nie chcesz obudzić dzieci.

Odpowiednio wyważona konstrukcja pozwala w każdej chwili zaparkować urządzenie w pozycji pionowej, co jest niezwykle praktyczne gdy na chwilę będziemy musieli przerwać sprzątanie.

Urządzenie łatwo podłączymy do źródła zasilania dzięki wyjmowanej baterii, którą możemy naładować w dowolnym miejscu. Czas pełnego ładowania to zaledwie 2,5 godziny. Bateria została wyposażona także w diody LED, które informują kiedy należy ją naładować oraz kiedy jest gotowa do użycia.

Dostępność i ceny:

Odkurzacz Hoover H-FREE 500 HYDRO PLUS dostępny jest w sieci salonów Media Markt w cenie 999 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »