Firma » Biznes

House of Skills w czołówce firm pozyskujących dotacje z PO KL

W rankingu Najskuteczniejszych Firm Doradczych 2010 House of Skills zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Wysokość dotacji z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”

Firma szkoleniowo–doradcza House of Skills pozyskała dotację z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w wysokości ponad 27 milionów złotych. Kwota ta pozwoliła House of Skills zająć pierwsze miejsce w rankingu opracowanym przez magazyn Fundusze Europejskie.

Pozyskane środki przeznaczone są na realizację 16 projektów rozwojowych, co dało firmie 6 lokatę pod względem liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kolejną kategorią, w której House of Skills została sklasyfikowana bardzo wysoko to „Dotacje dla dużych przedsiębiorstw”. Tutaj firma zajęła drugie miejsce pod względem projektów, które otrzymały dofinansowanie oraz skuteczności ubiegania się o dotacje. Tak zwany „współczynnik dofinansowania”, czyli odsetek wniosków, które otrzymały wsparcie finansowe z projektów zakwalifikowanych do dofinansowania wyniósł w przypadku House of Skills aż 89 procent.

Ranking Najskuteczniejszych Firm Doradczych 2010 został przygotowany przez redakcję dwumiesięcznika Fundusze Europejskie. Tegoroczna edycja jest piątą z kolei.  Wzięło w niej udział blisko 100 firm.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

House of Skills
http://www.weknowhow.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »