Technologie » Komputery

HP i ACTION wspierają ekstremalnie aktywnych

Już po raz ósmy odbyła się edycja 12-godzinnego Podziemnego Biegu Sztafetowego w Bochni, który wpisuje się w jedno z najważniejszych wydarzeń biegowych w Polsce, m.in. ze względu na nietypową trasę biegu, prowadzącą 212 metrów pod ziemią w wyrobiskach bocheńskiej kopalni soli.

Przez 12 godzin zawodnicy pokonywali trasę pomiędzy szybami Sutoris i Campi, tocząc bój o lepszą lokatę oraz zmagając się z własnymi słabościami, które z godziny na godzinę dawały o sobie znać coraz mocniej. Po raz pierwszy oficjalnymi partnerami biegu były firmy HP i ACTION, które wsparły przedsięwzięcie poprzez ufundowanie nagrody głównej – biznesowego notebooka ProBook serii s.

10 marca na starcie biegu, stawiło się 244 zawodników z 61 drużyn z całej Polski, a wśród nich drużyna połączonych sił HP i Action – EliteTeam w składzie Tomasz Szewczak (HP), Tomasz Wańka (Action), Piotr Cypel i Sławomir Cypel. Pomimo ograniczonej liczby zawodników, wyłonionej w drodze losowania, każdy z nas mógł śledzić zmagania w kanale informacyjnym TVN24, dopingując swoich faworytów. W ciągu 12 godzin morderczego wysiłku, zawodnicy dali z siebie maksimum swoich możliwości i pokonali łączny dystans wynoszący 9 367 km 928 m, tym samym pokonując dotychczasowy rekord biegu. Każda z drużyn szczęśliwie ukończyła bieg.

12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Bochni stał się również miejscem idealnym do przeprowadzenia testów wytrzymałościowych dla ultrawytrzymałej serii notebooków biznesowych HP EliteBook. Wysoka wilgotność, zakurzone i ciemne korytarze, upadki- to tylko niektóre przeciwności, z którymi HP EliteBook zmierzał się przez 12 godzin.

Jak widać nie tylko zawodnicy pracowali w ekstremalnych warunkach. Kto z nich lepiej sobie poradził? Kto okazał się lepszy? Już wkrótce filmowa relacja z 12 godzinnego, ekstremalnego testu notebooka HP serii EliteBook.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »