Technologie » Telekomunikacja

HTC ONE S „EUROPEJSKIM TELEFONEM SPOŁECZNOŚCIOWYM 2012 – 2013” WEDŁUG EISA

HTC ONE S „EUROPEJSKIM TELEFONEM SPOŁECZNOŚCIOWYM 2012 – 2013” WEDŁUG EISA
Zobacz więcej zdjęć »
Drugie z kolei zwycięstwo HTC w dziedzinie integracji z mediami społecznościowymi Londyn, 15 sierpnia 2012: HTC Corporation, globalny lider w dziedzinie projektowania i innowacji urządzeń mobilnych, poinformował, że cieszący się szerokim uznaniem model HTC One S otrzymał tytuł

„Europejskiego Telefonu do Mediów Społecznościowych 2012-2013” od Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (EISA). Nagroda ta została przyznana HTC już po raz drugi – w ubiegłym roku otrzymał ją model HTC ChaCha. 
 
 
- Najważniejszym obszarem działań HTC jest dostarczanie klientom najbardziej spersonalizowanych doświadczeń w użytkowaniu urządzeń mobilnych. Chcą oni bezustannie cieszyć się możliwością szybkiego i łatwego łączenia się oraz współdzielenia treści w mediach społecznościowych za pośrednictwem smartfonów. Z ogromną przyjemnością przyjmujemy tę zaszczytną nagrodę po raz drugi i dziękujemy zarówno EISA, jak i naszym klientom, za ich nieustające wsparcie dla HTC – powiedział Florian Seiche, prezes zarządu HTC na rynku EMEA.
 
Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli 50 najbardziej prestiżowych czasopism branżowych z 19 krajów Europy. Każdego roku jej członkowie spotykają się by uzgodnić, które dostępne na rynku produkty zasługują na cenną nagrodę EISA. Tytuł „Europejski Telefon do Mediów Społecznościowych 2012-2013” przyznawany jest za pomysłowość w integracji telefonu z mediami społecznościowymi, łatwe łączenie aparatu z wieloma sieciami społecznościowymi, jak również proste współdzielenie treści i interakcji.
 
Więcej informacji o telefonie HTC One S można znaleźć na stronie:
http://www.htc.com/www/smartphones/htc-one-s/.
 
Więcej informacji o EISA i procesie wyłaniania zwycięzców nagrody na stronie: http://www.eisa.eu/.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HTC
http://htc.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »