Technologie » Telekomunikacja

Huawei nagrodzony Złotą Anteną za wkład w rozwój technologii telekomunikacyjnych

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych, został wyróżniony Złotą Anteną Świata Telekomunikacji za Centrum Sieci CN i IMS na Podkarpaciu. Nagroda to dowód uznania dla Huawei za wkład w rozwój regionu w kierunku technologii IMS VoIP.
Firma Huawei otrzymała Złotą Antenę w kategorii „Dostawca rozwiązań dla sektora telekomunikacyjnego Roku 2013" za stworzone od podstaw Centrum Sieci CN i IMS na Podkarpaciu. Centrum zostało zbudowane w ramach projektu „HSPA+, milowy krok w kierunku technologii LTE" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
i realizowanego przez Aero2. Dzięki współpracy, ponad 97% mieszkańców województwa podkarpackiego może od początku 2014 roku korzystać z usług komercyjnych wprowadzonych przez Aero2 - SpeedNet i AeroPocket.

- Cieszymy się, że nasz wkład w rozwój technologii telekomunikacyjnych w Polsce został doceniony. Dziękujemy firmie Aero2 za możliwość współpracy przy projektach, które budują społeczeństwo informacyjne. Dzięki takim inicjatywom Polacy będą mogli korzystać z e-medycyny czy e-administracji bez względu na to w jakiej części regionu czy kraju znajdują się - powiedział Owen Ou, dyrektor generalny Huawei Polska.

Nagroda została wręczona podczas XVI Wielkiej Gali Złotych Anten, w ramach XIV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Podczas Sympozjum odbywającego się w dniach 19-20 marca 2014 w Hotelu Westin w Warszawie, Krzysztof Sągolewski, Solution Director w Huawei Polska był jednym z uczestników dyskusji „Jazda na gapę czyli łańcuch wartości w Internecie."

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów to jedna z największych tego typu konferencji dedykowana sektorowi telekomunikacji i mediów w Polsce. Corocznie impreza gromadzi osoby, mające znaczący wpływ na rozwój sektora telekomunikacji i mediów: prezesów wiodących firm działających na rynku, reprezentantów instytucji, urzędów i izb związanych z sektorem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »