Technologie » Telekomunikacja

HUAWEI TP 3106

HUAWEI TP 3106
Zobacz więcej zdjęć »
System wideokonferencyjny Full HD KONTEL, dystrybutor VAD HUAWEI w Polsce, wprowadził na nasz rynek nowy system telepresence HUAWEI TP3106.

To pierwsze dostępne rozwiązanie wideokonferencyjne, które oferuje jakość Full HD
z częstotliwością 60 klatek na sekundę. Zapewnia błyskawiczną komunikację w firmie, eliminując koszty podróży służbowych. Dzięki wykorzystaniu TP3106 uczestnicy wideokonferencji, którzy znajdują się w różnych miejscach odnoszą wrażenie, jakby rozmawiali ze sobą siedząc przy tym samym stole.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Autentyzm prezentacji audiowizualnych

System zapewnia super płynny obraz w rozdzielczości 1080p z częstotliwością 60 klatek na sekundę, który jest obecnie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem dostępnym na rynku. HUAWEI TP3106 oferuje najwyższą jakość obrazu na każdym etapie wideokonferencji, od jego rejestracji, poprzez przetwarzanie, przesyłanie, aż do wyświetlenia. W efekcie dostarcza obraz jakości Full HD
o niespotykanej dotąd płynności.

Umożliwia przesyłanie równocześnie dwóch strumieni audio-wideo w jakości Full HD - obrazu
z kamery i prezentacji z komputera. Sześć mikrofonów i szerokopasmowy dźwięk AAC - LD zapewniają najwyższą dostępną obecnie jakość dźwięku podczas wideokonferencji. Niskie zapotrzebowanie na pasmo sieciowe jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii VME (Video Motion Enhancement) i H.264 HP.

Łatwość obsługi i bezpieczeństwo wideokonferencji

Podczas wideokonferencji użytkownicy TP 3106 korzystają nie z pilota, ale z dotykowego tabletu
z czytelnymi ikonami ułatwiającymi dostęp do każdej funkcji. W ten sposób można zaplanować wideokonferencję i kontrolować niemal każdy jej szczegół. Dodatkowo zarządzać przebiegiem wideokonferencji można przez przeglądarkę WWW.

System HUAWEI TP3106 oparty jest na najnowszych standardach komunikacyjnych. Wspiera go protokół szyfrowania H.235. Dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych chroniony jest hasłem administratora, co daje wysoki poziom bezpieczeństwa wideokonferencji.

Jeżeli w czasie posiedzenia nastąpi utrata pakietów spowodowana zajętością łącza, dzięki technologiom SEC (Super Error Concealment) i IRC (Intelligent Rate Control) urządzenie dopasuje się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewni najlepszą możliwą jakość przekazu
w danym momencie.

Autor: KONTEL

Więcej na: www.kontel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »