Technologie » Telekomunikacja

HUAWEI TP3118S

HUAWEI TP3118S
Zobacz więcej zdjęć »
Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencji

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Na naszym rynku jest już dostępne najnowsze rozwiązanie wideokonferencyjne HUAWEI TP3118S, które umożliwia równoczesne przesyłanie dwóch strumieni audio-wideo w jakości Full HD. Dzięki temu uczestnicy wideokonferencji znajdujący się w różnych miejscach na świecie widzą jednocześnie obraz z kamery i prezentację wyświetlaną z komputera prelegenta. Dystrybutorem systemu jest firma KONTEL - przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce.

Naturalny przekaz wideo


Żeby uzyskać naturalnej płynności obraz, HUAWEI TP3118S wykorzystuje trzy wysokiej klasy kamery. Dzięki przekazowi jakości Full HD o częstotliwości 60 klatek na sekundę uczestnicy konferencji widzą się na 65-calowym ekranie tak, jakby siedzieli obok siebie w jednym pokoju. Wbudowane w stół konferencyjny 22-calowe, panoramiczne ekrany 16:9 o rozdzielczości 1080p pokazują o 60 proc. większy obraz niż tradycyjne ekrany stosowane dotychczas. 
  
Przestrzenny dźwięk


System HUAWEI TP3118S korzysta aż z dwunastu odpowiednio rozmieszczonych mikrofonów i szerokopasmowego dźwięku AAC-LD zapewniając najwyższą, dostępną na rynku jakość dźwięku. Osoby biorące udział w spotkaniu mogą usłyszeć nawet cichy szept, dochodzący z dowolnego miejsca pokoju konferencyjnego.
Standardowe rozwiązania wideokonferencyjne zapewniają komunikację poprzez prosty przekaz głosu i obrazu. Nowe rozwiązanie HUAWEI zapewnia wyższy poziom wideokonferencji. Wszyscy uczestnicy spotkania widzą się w rzeczywistych rozmiarach, jakby spotkali się twarzą w twarz. TP3118S to sposób na błyskawiczną komunikację w biznesie, która jest znacznie tańsza od podróżowania po świecie. 
Inteligentne zarządzanie i bezpieczeństwo konferencji

HUAWEI TP3118S jest pierwszym na świecie systemem wideokonferencyjnym, który wykorzystuje do zarządzania panel dotykowy oparty na systemie Android. Czytelne ikony umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Można także zarządzać przebiegiem wideokonferencji przez przeglądarkę WWW.

HUAWEI TP3118S wspiera protokół szyfrowania H.235. W połączeniu z mostkami wideokonferencyjnymi i systemami zarządzania zapewnia szyfrowanie połączeń na każdym etapie transmisji. Dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych jest chroniony hasłem administratora, dzięki czemu konferencja jest bezpieczna.

Nowej generacji system HUAWEI TP3118S działa w oparciu o najnowsze standardy komunikacyjne. Współpracuje z wszystkimi typowymi systemami wideokonferencyjnymi HD i SD różnych producentów, wspierającymi protokoły H.323 lub SIP.

Jeżeli w czasie wideokonferencji nastąpi utrata pakietów spowodowana zajętością łącza, dzięki technologiom SEC (Super Error Concealment) i IRC (Intelligent Rate Control) urządzenia dopasują się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewnią najlepszą możliwą jakość przekazu w danym momencie.
Nowe rozwiązanie wideokonferencyjne HUAWEI oparte jest na technologii VME (Video Motion Enhancement) i H.264 HP, dzięki czemu ma niskie zapotrzebowanie na pasmo sieciowe.  

Więcej na: www.kontel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »