Technologie » Telekomunikacja

HUAWEI zaprasza do świata nowych możliwości, prezentując urządzenia 4G LTE na targach CES 2014

HUAWEI zaprasza do świata nowych możliwości,  prezentując urządzenia 4G LTE na targach CES 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Łatwy dostęp do łączności 4G LTE dzięki najnowszym urządzeniom Huawei

Podczas targów Consumer Electronics Show w Las Vegas (CES 2014) HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), przedstawił szereg nowych urządzeń, które obsługują sieci LTE kategorii 4. Na targach swoją premierę miał flagowy smartfon HUAWEI Ascend Mate2 4G, rozwiązanie telematyczne ME909T oraz cała gama produktów LTE Cat4.


W 2013 roku HUAWEI Consumer Business Group odnotowała wyjątkowo dobre wyniki finansowe. Naszym celem jest sprzedaż ponad 52 milionów smartfonów w skali roku na całym świecie. Oznacza to wzrost o ponad 60 procent w porównaniu z rokiem ubiegłym. Tegoroczne premiery produktów 4G LTE, w tym phabletu HUAWEI Ascend Mate2 4G, pozwolą nam w pełni wykorzystać ten sukces – powiedział Richard Yu, Chief Executive Officer, HUAWEI Consumer Business Group.

 

Z przyjemnością prezentujemy naszą pierwszą ofertę produktów 4G LTE podczas CES 2014. Odpowiadając na potrzeby coraz większego grona konsumentów, którzy oczekują wyższych szybkości transferu, lepszej wydajności i dłuższego czasu pracy urządzeń mobilnych, będziemy prezentować kolejne serie fantastycznych produktów i rozwiązań, które umożliwiają bardzo szybką łączność – dodał Colin Giles, Executive Vice President, HUAWEI Consumer Business Group.

 

Na targach CES 2014 HUAWEI zaprezentował smartfon 4G LTE, rozwiązania telematyczne i mobilne urządzenia szerokopasmowe (MBB), w tym m.in.:

 

HUAWEI Ascend Mate2 4G – superwydajny smartfon, który oferuje użytkownikom na całym świecie doskonałą wydajność, duży ekran i pozwala dzielić się z najbliższymi tym, co najcenniejsze. Urządzenie obsługuje standard 4G LTE, zostało wyposażone w ekran o przekątnej 6,1 cala, baterię 4050 mAh oraz przednią kamerą 5 MP. Phablet doskonale sprawdzi się podczas ściągania filmów i błyskawicznego udostępniania dokumentów online, dysponując przy tym wystarczającą mocą, aby odtworzyć aż trzy filmy pod rząd, lub słuchać muzyki nawet przez 100 godzin bez konieczności ładowania baterii. HUAWEI Ascend Mate2 4G został wyposażony w potężny cztero-rdzeniowy procesor 1.6 GHz i autorski interfejs HUAWEI – Emotion UI 2.0., które pozwalają na łatwą i wygodną personalizację ekranu startowego, wydajną pracę w trybie multi-taskingu oraz cieszyć się łatwym dostępem do aplikacji.

 

HUAWEI ME909T, którego premiera miała miejsce 4 grudnia 2013 roku, to wszechstronny moduł samochodowy nowej generacji, oferujący użytkownikom dostęp do globalnego satelitarnego systemu nawigacji (GNSS), telefonicznych połączeń alarmowych (eCall), a także informacji o utrudnieniach i warunkach pogodowych na drodze. HUAWEI ME909T zapewnia łączność w standardzie 4G LTE Cat3 przy prędkościach transferu dochodzących do 100Mbs, które umożliwiają superszybkie przeglądanie stron internetowych. Niezawodny i wytrzymały moduł ME909T został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z wymogami standardów Automotive Electronics Council Q100 i TS 16949 Automotive Industry Quality Management Standard, dzięki czemu urządzenie jest przygotowane do pracy w trudnych warunkach, np. przy bardzo wysokich lub niskich temperaturach, wysokiej prędkości pojazdu, czy podczas przerw w zasilaniu.

 

Podczas targów w Las Vegas Huawei zaprezentował też pierwszy na świecie modem 3G w formie karty SD – HUAWEI E2130/E2131. Modem pozwala na pobieranie plików z prędkością do 21 Mbps i udostępnianie z prędkością 5,76 Mbps. Modem doskonale sprawdzi się podczas korzystania z tabletów, laptopów czy aparatów fotograficznych. Standard łączności plug and play pozwoli użytkownikom cieszyć się szybkim łączem w każdej chwili.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »