Rozrywka i wypoczynek » Sport

II Ogólnopolska Konferencja "Logistyka w sporcie"

II Ogólnopolska Konferencja "Logistyka w sporcie"
Zobacz więcej zdjęć »
Sposoby dystrybucji odżywek dla sportowców, historia Uczelnianych Klubów Kibica oraz problemy związane z organizacją zawodów, transportem zawodników i wyżywieniem ich podczas meczów wyjazdowych – to tylko niektóre z tematów II Ogólnopolskiej Konferencji „Logistyka w sporcie”.

Przedsięwzięcie organizowane przez Uczelniany Klub Kibica Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu jest okazją do spotkania się z polskimi sportowcami, którzy nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami, ale także pozwolą spojrzeć na sport z innej strony.

 

Konferencja odbędzie się 20 listopada 2008 roku. Celem wydarzenia jest pokazanie młodym ludziom (studentom oraz uczniom szkół ponadgimnazjalnych) sportu od „kuchni”. Pokazanie, że sport to nie tylko to, co widzimy podczas zawodów, olimpiad, rajdów, czy turniejów. Wydarzenia te poprzedza przecież kilkumiesięczna, ciężka praca, która niejednokrotnie jest doskonałym przykładem logistyki w praktyce.  

Podobnie jak podczas premierowej edycji, w tym roku również gościć będziemy znane osobistości ze świata sportu. Jak na razie swój udział potwierdził między innymi Piotr Reiss (piłkarz KKS „Lech Poznań”), Daniel Pytel (Wicemistrz Polski w żużlu), Tadeusz Wiencek (członek Polskiego Stowarzyszenia Żużlowego), Jarosław Kiliński (Szef Stowarzyszenia „Wiara Lecha”) oraz Radosław Majchrzak i Bartłomiej Tomaszewski z PBG Basket Poznań. W przerwach Konferencji wystąpi grupa taneczna „Kolejorz Girls”.

Tematy wygłaszanych referatów to między innymi: „Oprawy meczowe na meczach”, „Rola, dystrybucja i promowanie odżywek w sporcie” oraz „Logistyka w Formule 1”.

Podczas Konferencji odbędzie się także aukcja, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie dwuletniej Zuzi Szkudlarek. Dziewczynka  w wyniku niedotlenienia mózgu, nie rozwija się prawidłowo i wymaga stałej opieki medycznej (http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/).

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich kibiców sportowych, miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu oraz tych, którzy na logistykę chcieliby spojrzeć z innej strony. Uczestnictwo w przedsięwzięciu jest bezpłatne. Wystarczy mailowo wyrazić chęć udziału w przedsięwzięciu (na adres: ukk@wsl.com.pl). Warto, bowiem każdy kto zarejestruje się przed konferencją otrzyma certyfikat uczestnictwa w II Ogólnopolskiej Konferencji „Logistyka w sporcie”.

 

 

PLAN II OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI „LOGISTYKA W SPORCIE”

 

Program :

11:30 – 11:40   Uroczyste otwarcie konferencji przez Władze WSL

11:40 – 11:50   Maciej Zawieja, założyciel Uczelnianych Klubów Kibica

                          temat: „Powstanie i rozwój Uczelnianych Klubów Kibica”

11:50 – 12:10  Jarosław Kiliński, prezes Stowarzyszenia „Wiara Lecha”     

                         temat: „Oprawy meczowe na meczach”

                         (+ 10 min na ewentualne pytania)

12.20 – 12.40   Tadeusz Wiencek i Daniel Pytel, PSŻ Milion Team Poznań

                         (+10 min na ewentualne pytania)

12.50 – 13.10   Maciej Ardanowski, Koło Naukowe „Inntrans” z

                         Politechniki Szczecińskiej, temat: „Rola, dystrybucja i

                         promowanie odżywek w sporcie”

                         (+10 min na ewentualne pytania)

13.20 – 13.35   Przerwa kawowa

13.35 – 13.50   Występ grupy tanecznej „Kolejorz Girls”

13.50 – 14.10   Radosław Majchrzak i Bartłomiej Tomaszewski z PBG

                         Basket Poznań

                         (+10 min na ewentualne pytania)

14.20 – 14.40   Gość specjalny - Piotr Reiss

14.50 – 15.10   Występ grupy tanecznej „Kolejorz Girls”

Organizator zastrzega sobie zmiany w programie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kmatysik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »