Dom » Ogrody

Ile kalorii skosiłeś?

Ile kalorii skosiłeś?
Zobacz więcej zdjęć »
Zadbany trawnik daje spokój i koi nerwy. Pozwala cieszyć wzrok pięknem ogrodu, w którym każdy z domowników znajdzie miejsce dla siebie: dzieci żeby grać w piłkę, a dorośli, żeby odpocząć od zgiełku.Podczas koszenia trawy Emax42l od BLACK+DECKER™zapewnimy sobie dawkę ruchu ispalimy kalorie.

Większość ludzi prowadzących siedzący tryb życia cierpi na niedostatek ruchu. Pracownicy biurowi powinni zatem docenić prace ogrodowe, które pozwolą impołączyć przyjemne z pożytecznym– pracęfizycznąz oderwaniem myśli od problemów zawodowych, piękno ogrodu z wprawieniem w ruch zastanych partii mięśni. W ten sposób zwykłe koszenie trawnikastaje się doskonałą okazją do ruchu. Bo nawet jeżeli kosiarka Emax42l od BLACK+DECKER™ pomoże, to nie zrobi niczego za nas.

W zależności od układu i metrażuogrodu koszenie trawy, podkaszanie i następujące po nich prace porządkowe mogą zająć nawet kilka godzin. Dla zdrowia jest to świetna wiadomość, zwłaszcza podczas korzystania z Emax42l. Spokojny spacer z tą kosiarką pozwala spalić nawet 240 kalorii w ciągu godziny. Co istotne w Emax42l zastosowano system E-drive, który przyspiesza pracę ostrych noży.Dzięki niemu źdźbła cięte są tak szybko, że pozostają zdrowe i świeże.Kolejna funkcja – EdgeMax pozwala swobodnie manewrować kosiarką, kosząc trawnik przy samych krawędziach, nawet jeżeli nie są one równe. Dla jeszcze wygodniejszej obsługi Emax42l wysokość koszenia ustawiana jest jednym ruchem dźwigni dzięki funkcjiSoftTouch, a problem z plączącym się kablemrozwiązuje Intelli-Cable.

W Emax42l ścięta trawawpada bezpośrednio do pojemnika, który dzięki funkcjiCompact&Gopomieści jejnawet o 30% więcej.Kiedy pojemnik będzie już pełen, co można na bieżąco kontrolować przez specjalne okienko, pozostaje zanieść trawę na kompost wzmacniająctym samy mięśnie pleców i rąk.Po skończonej pracy można złożyć rękojeść, złapać za uchwyt transportowy i zanieść kosiarkę do składziku ponownie ćwicząc ręce i plecy.

Kosiarka EMAX42I BLACK+DECKER™ dostępna jest w renomowanych marketach ogrodniczych w całej Polsce w cenie ok. 900 PLN.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »