Technologie » Komputery

Imponujący Super Plus do Samsunga

Imponujący Super Plus do Samsunga
Zobacz więcej zdjęć »
Linia najbardziej wydajnych tonerów marki Black Point powiększyła się o nowy kartridż. Super Plus LBPPS4550B przeznaczony do drukarek Samsung jest o 50% bardziej opłacalny od materiałów producenta sprzętu i umożliwia wydruk aż 22 tysięcy stron!

Kartridż LBPPS4550B to kolejna nowość polskiego producenta w linii Super Plus, do której należą wysokowydajne i opłacalne tonery monochromatyczne. Nowy toner marki Black Point, przeznaczony do drukarek Samsunga (ML-4550, ML-4551N, ML-4551ND), to jeden z najbardziej wydajnych produktów w całej ofercie producenta. Jego wydajność zwiększono o ok. 10% w porównaniu do materiału producenta sprzętu, dzięki czemu można nim wydrukować 22 tysiące stron zamiast 20 tysięcy. Użytkownicy mogą liczyć też na znaczne oszczędności bez strat jakościowych - w porównaniu do kartridża Samsunga z nowym Super Plusem od Black Pointa koszt wydruku jednej strony spada z 4 groszy do 2 groszy.

Toner został specjalnie zoptymalizowany pod kątem wymagań drukarek laserowych znanej południowokoreańskiej firmy. - Technologia stosowana przez Samsunga wymaga od nas wykorzystania komponentów, które będą cechowały się dużą trwałością. W Black Poincie nie tylko udaje się nam to zrealizować, ale również podnosić parametry materiału tak, aby zapewnić użytkownikom znaczne oszczędności - mówi Bartosz Żurowski, inżynier rozwoju i jakości  produktu w Black Point SA. Linię Super Plus tworzy aktualnie ponad 80 tonerów monochromatycznych kompatybilnych z najbardziej popularnymi urządzeniami na rynku. Linia wysokowydajnych tonerów marki Black Point za parametry została nagrodzona tytułem Jakości Roku 2010 przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej". Produkty Black Point są objęte najszerszym pakietem gwarancyjnym na rynku - na toner, jak i drukarkę, w której jest używany.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »