Motoryzacja » Transport

Imprezowa jesień z myTaxi

Jesienną depresję zostaw w domu i odważnie rusz w miasto. Skrzyknij przyjaciół i bawcie się do białego rana. W październiku nie musisz obawiać się o powrót do domu, gdyż pod same drzwi dowiozą Cię warszawscy taksówkarze współpracujący z myTaxi – pierwszą na świecie aplikacją umożliwiającą bezpośredn

Ruszaj z myTaxi

Na przekór jesiennej pogodzie, myTaxi zaprasza Cię do dobrej, weekendowej zabawy i oferuje darmowy powrót taksówką z szalonych imprez. Od 12 do 27 października w każdy weekend przed najmodniejszymi warszawskimi klubami będzie można spotkać hostessy myTaxi, wręczające vouchery upoważniające do bezpłatnego przejazdu o wartości 15 zł. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy pobrać aplikację myTaxi na swojego smartfona, przy jej użyciu zamówić taksówkę i przekazać kierowcy otrzymany kupon.

Bądź we właściwym miejscu o odpowiednim czasie! 

  • 12 października 2012 - okolice klubów: Mono, Enklawa, Papparazzi, Room13
  • 13 października 2012 - Platinium, The Eve, Opera
  • 19 października 2012 - Szpilka, Szparka, Szpulka, Delite
  • 20 października 2012 -  Powiększenie, Sketch, Mexicana, Foksal
  • 26 października 2012 - Mono, Enklawa, Papparazzi, Room13
  • 27 października 2012 - Organza, Lemon, Shisha, Hunters

myTaxi w Polsce 

Od września br. znana na świecie aplikacja myTaxi, dotarła do Warszawy. Dzięki niej proces zamawiania i kontrolowania przejazdu taksówką stał się niezwykle prosty i przejrzysty. W aplikacji dostępny jest numer telefonu taksówkarza, jego zdjęcie, informacje dotyczące pojazdu oraz średnia ocena pasażerów uzyskana przez kierowcę. Zintegrowana funkcja GPS umożliwia szybką lokalizację pasażera oraz śledzenie taksówki w czasie rzeczywistym. Co więcej, każdy pasażer może wybierać dodatkowe funkcje, takie jak sposób płatności, cena za kilometr przejazdu czy eco taksówka. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie dla systemu iOS oraz Android.

Zapraszamy na stronę www.mytaxi.net  oraz na profil firmy na Facebooku .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

myTaxi
http://mytaxi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »