Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

IMR advertising by PR kontra wirus HPV

IMR advertising by PR kontra wirus HPV
Zobacz więcej zdjęć »
Badania naukowe potwierdziły, że w dobrze znanych nam warzywach ukryta jest substancja, która może pokonać wiele nowotworów. Ta substancja to indol-3-karbinol.

Warszawska agencja IMR advertising by PR z początkiem marca br. podpisała roczną umowę z możliwością przedłużenia na obsługę preparatu Indonal, który w swoim składzie zawiera wspomniany indol-3-karbinol. Okazało się, że jest to substancja czynna uzyskiwana w procesie ekstrakcji z roślin krzyżowych, takich jak: kapusta, brokuły, kalarepa, brukselka czy kalafior.

Najnowsze badania naukowe udowadniają, że indol-3-karbinol jest jednym ze składników, który może prowadzić do pozytywnej reakcji organizmu człowieka przy niektórych typach nowotworów. Producent twierdzi, że należą do nich: wirusy HPV oraz rak szyjki macicy, sutka, prostaty, odbytu, jelita grubego czy odbytu. Więcej o preparacie i jego właściwościach można przeczytać na stronie: www.indonal.pl.

Producentem Indonalu jest amerykańska firma Sabinsa Utah, a w naszym kraju jest on dostępny dzięki słowackiej firmie Synergia Pharmaceuticals.

Agencja IMR advertising by PR będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami, opracowanie materiałów prasowych ze szczególnym uwzględnieniem aspektu edukacyjnego, kreowanie wizerunku produktu oraz doradztwo w zakresie Public Relations.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMR advertising by PR
http://www.imr-pr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »