Firma » Finanse

ING TFI w ofercie MultiBanku

ING TFI w ofercie MultiBanku
Zobacz więcej zdjęć »
MultiBank poszerzył ofertę Centrum Oszczędzania o ING TFI. Tym samym bezpłatna platforma inwestycyjna MultiBanku skupia już 15 TFI posiadających w zarządzaniu łącznie ponad 230 funduszy inwestycyjnych.

ING TFI to trzecie pod względem wielkości Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych na polskim rynku. Od początku września br. Klienci MultiBanku mogą lokować środki w fundusz parasolowy ING Parasol FIO oferujący dostęp do 12 subfunduszy o różnym profilu inwestycyjnym oraz ING FIO Średnich i Małych Spółek.

Od kilku miesięcy obserwujemy poprawę nastrojów na rynkach kapitałowych i stopniowy powrót Klientów do funduszy inwestycyjnych. - mówi Daniel Wrzesiński, Menadżer Centrum Oszczędzania MultiBanku - Nie możemy jeszcze wykluczyć korekty trendu, jednak wykorzystujemy ten czasy, by przygotować się do poprawy koniunktury. W ofercie ING Parasol FIO znajdują się fundusze inwestujące zarówno w sektory defensywne, jak i wzrostowe. - dodaje.      

Do skorzystania z oferty ING TFI za pośrednictwem MultiBanku zachęca konkurs, w którym można wygrać m.in. notebook, kamerę cyfrową i przenośny zestaw DVD. Szczegóły konkursu.

Centrum Oszczędzania MultiBanku to internetowa platforma oferująca dostęp do szerokiej gamy produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych. W ramach oferty Klienci banku mogą bez wychodzenia z domu lokować środki na giełdzie (Usługa Maklerska), obracać jednostkami funduszy inwestycyjnych, korzystać z produktów strukturyzowanych oraz tradycyjnych produktów depozytowych i ubezpieczeniowo-inwestycyjnych.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »