Technologie » Komputery

Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”

Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
Zobacz więcej zdjęć »
Był taki czas, kiedy każda porażka była dla przedsiębiorstwa nie do przyjęcia. Jednak wraz z nadejściem epoki cyfrowej metody prowadzenia działalności biznesowej coraz bardziej się zmieniają.

Obecnie błędy nie tylko są akceptowane, lecz wręcz stanowią niezbędny warunek sukcesu cyfrowych przedsiębiorstw: to po prostu ich chleb powszedni.

Metoda szybkich błędów

Jedynym warunkiem jest to, żeby błędy naprawiać szybko, a wyciąganie z nich wniosków aby było jeszcze szybsze. Firmy muszą zdać sobie sprawę z prostej reguły: niektóre aplikacje będą przełomowe, a niektóre nie. Niektóre będą wymagać szybkiego skalowania, inne trzeba będzie bez skrupułów wyrzucić, jeśli okażą się niepopularne. Metoda szybkich błędów zasadniczo pozwala przedsiębiorstwom na spontaniczne podejście do innowacji cyfrowych: mogą przekształcać wszystkie pomysły w aplikacje, a następnie wprowadzać je na rynek, aby zobaczyć, które z nich się sprawdzą. Nawet jeśli tylko jedna na dziesięć ma potencjał do transformacji, czy też wywrócenia całej branży do góry nogami, to i tak będzie to ogromny sukces. Oczywiście metoda szybkich błędów jest zarówno skutkiem cyfrowej transformacji, jak i jej siłą napędową. W końcu porażki są akceptowalne tylko wtedy, gdy opracowywanie aplikacji jest elastyczne, ekonomiczne i skalowalne. Niezbędna jest tutaj dyscyplina w zakresie innowacji, która jest nierozerwalnie związana z chmurą.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/innowacje_i_potrzeba_szybkich_bledow.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »