Gospodarka » Narzędzia

Innowacyjna technologia w Twoich rękach- wiertarko-wkrętarka Graphite

Innowacyjna technologia w Twoich rękach- wiertarko-wkrętarka Graphite
Zobacz więcej zdjęć »
Już na pierwszy rzut oka widać, że nowa wiertarko-wkrętarka Graphite to wysokiej klasy elektronarzędzie przyszłości. Ale nowoczesne wzornictwo to nie jedyny jej atrybut. Dane techniczne tylko potwierdzają dobre, pierwsze wrażenie.

Wiertarko-wkrętarka Graphite zasilana jest litowo-jonowym akumulatorem o mocy 18V i pojemności 1,3 Ah, którego ładowanie zajmuje maksymalnie godzinę. Na korzyść tego rozwiązania przemawia fakt, że litowo-jonowe akumulatory przy znacznie mniejszej wadze i objętości zapewniają ponad 40% większą efektywność (w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami).

Dodatkowo pozbawione są efektu pamięci i do minimum zmniejszony jest proces biernego rozładowania akumulatora. O stanie zużycia baterii poinformuje nas wskaźnik naładowania akumulatora. Zapasowy akumulator, który został dołączony do zestawu, pozwoli bardziej wymagającym użytkownikom cieszyć się nieprzerwaną pracą.

Narzędzie pozwala na płynną regulację obrotów, poprzez zmianę siły nacisku na włącznik, który możemy w prosty sposób zablokować. Zakres dostępnej prędkości obrotowej wynosi od 0 do 550 obr./min w obie strony na biegu jałowym.

Dla wygody użytkowania ergonomiczna rękojeść pokryta została miękką gumą. Na wypadek pracy po zmroku lub w obszarze, w którym jest problem z dostępem światła, producent zaopatrzył nową wiertarko-wkrętarkę w diodę podświetlającą miejsce pracy.

Nowa wiertarko-wkrętarka Graphite to przykład połączenia nowoczesnej technologii z wygodą użytkowania. Dzięki temu elektronarzędzie to powinno zdobyć uznanie szerokiej grupy użytkowników.

www.graphite.pl

Infolinia: 0 801 886 739Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »