Firma » Bankowość

Innowacyjna usługa pożyczki gotówkowej wprost z bankomatu dostępna w ofercie SIBS INTERNATIONAL

Innowacyjna usługa pożyczki gotówkowej wprost z bankomatu  dostępna w ofercie SIBS INTERNATIONAL
Zobacz więcej zdjęć »
Polska jest pierwszym krajem w regionie, w którym bankomaty umożliwiają zaciągnięcie pożyczki gotówkowej i natychmiastowy odbiór pieniędzy.

SIBS INTERNATIONAL wprowadził innowacyjną usługę pożyczek gotówkowych dostępnych w sieci bankomatów Banku Millennium. Dzięki temu zarówno Bank Millennium, jak i Polska znalazły się w czołówce banków i krajów oferujących najbardziej innowacyjne rozwiązania transakcyjne.

Nowa usługa umożliwia klientom Banku Millennium uzyskanie pożyczki gotówkowej w dowolnym bankomacie tego banku oraz wypłacenie pieniędzy od razu po zaakceptowaniu umowy. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, klient banku wchodzi w formularz pożyczki gotówkowej, a następnie krok po kroku prowadzony jest przez system, aż do zakończenia transakcji. Na koniec na ekranie bankomatu wyświetlana jest umowa, którą można zaakceptować poprzez wciśnięcie wskazanego klawisza.

Oferowana przez SIBS usługa pożyczek gotówkowych jest jedną z najbardziej zaawansowanych na świecie oraz pierwszą tego typu usługą w Europie Centralnej i Wschodniej. Rozwiązanie to zostało oparte na innowacyjnej technologii, która umożliwia wprowadzenie do bankomatów jeszcze bardziej złożonych usług.

Usługa pożyczki gotówkowej w bankomatach została oparta na elastycznym rozwiązaniu technologicznym, otwierającym nowe możliwości w obszarze innowacji bankowych i pozwalającym na przeniesienie do bankomatów również innych usług bankowych." - wyjaśnia Adam Tencza, CEE Division Manager w SIBS International. „Bank Millennium zawsze stara się dostarczać swoim klientom najbardziej innowacyjne usługi, co stawia go na czele banków stosujących innowacje technologiczne. SIBS jest dumny mogąc wspierać Bank Millennium w tych dążeniach. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości klienci tego banku będą mogli skorzystać z wielu nowatorskich usług." - dodaje.

***

SIBS jest jednym z największych procesorów płatniczych w Europie i Afryce. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie oraz know-how w świadczeniu usług płatności elektronicznych. SIBS INTERNATIONAL jest spółką Grupy SIBS dedykowaną do zapewnienia bliskich relacji i długoterminowego wsparcia klientom na całym świecie.

SIBS posiada bogate portfolio: od innowacyjnych usług płatniczych świadczonych poprzez bankomaty i terminale płatnicze (POS), po zarządzanie ich sieciami oraz pełne przetwarzanie operacji issuingowych i acquiringowych. SIBS jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do bankomatów, oferując ponad sto różnych funkcji w obsługiwanych przez siebie sieciach. SIBS jest pierwszym podmiotem na świecie, który umożliwił doładowywanie telefonów za pośrednictwem bankomatów. Rozpoznawany jest również jako innowator oraz lider w obszarze płatności mobilnych, kart wirtualnych, płatności rachunków oraz płatności bezstykowych za parkingi, przejazdy autostradami i paliwa.

Ponadto SIBS oferuje efektywne przetwarzanie transakcji rozliczeniowych, dostarczając usługi clearingu dla wszystkich rodzajów instrumentów płatniczych - czeków, kart, poleceń przelewu oraz poleceń zapłaty,  jak również usługi uzupełniające Business Process Outsourcing, takie jak zarządzanie procesami płatności, personalizacja kart, zapobieganie transakcjom oszukańczym oraz inne usługi IT.

 

Obecnie SIBS INTERNATIONAL działa w ponad 10 krajach Europy oraz Afryki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SIBS INTERNATIONAL
http://www.sibs-international.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »