Motoryzacja » Moto Serwis

Innowacyjne opony YOKOHAMA na targach Genewa Auto Salon 2014

Innowacyjne opony YOKOHAMA na targach Genewa Auto Salon 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznych targów Genewa Auto Salon, YOKOHAMA Rubber Co., producent opon premium, zaprezentuje najnowszy model z innowacyjnej serii opon przyszłości BluEarth, a także dwa zimowe modele iceGuard iG55 oraz W.drive V905.
Jedna największych imprez branży motoryzacyjnej rozpocznie się 6 marca 2014 r.
Szwajcarskie targi Genewa Auto Salon, jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej na świecie, odbędą się w dniach od 6 do 16 marca 2014 r.. W tym czasie producenci z całego świata zaprezentują najnowsze produkty, oryginalne prototypy, innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia technologiczne związane z motoryzacją. YOKOHAMA, japoński producent wysokiej jakości ogumienia premium, zapowiedział prezentację najnowszych modeli opon, które zadebiutują na rynku światowym i europejskim w 2014 roku.
Podczas targów YOKOHAMA zaprezentuje najnowsze modele zimowych opon premium - W.drive V905 oraz iceGuard iG55. Pierwsza z nich to nowość z serii W.drive, docenianej przez użytkowników gamy opon osobowych i dostawczych, charakteryzujących się niezwykłą stabilnością i optymalnymi osiągami w warunkach zimowych. Przeznaczona na rynki wschodnie i skandynawskie opona osobowa iceGuard iG55 zaprojektowana została z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, aby zapewnić bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach zimowych. Dzięki innowacyjnej mieszance gumowej, nowy model zapewnia odpowiednią elastyczność w bardzo niskich temperaturach.
Na swoim stoisku YOKOHAMA zaprezentuje także nową oponę BlueEarth-A AE-50, opracowaną z wykorzystaniem elementów innowacyjnej technologii opon przyszłości, przyjaznych kierowcom i środowisku. BlueEarth-A AE-50 to nowość z segmentu premium, zapewniająca użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo jazdy, jednocześnie minimalizująca negatywny wpływ na środowisko naturalne. Opracowana w japońskich laboratoriach technologia, wykorzystująca molekuły olejku pomarańczowego, aerodynamiczną konstrukcję czy ultracienką wkładkę wewnętrzną, gwarantuje doskonałe bezpieczeństwo, mniejsze zużycie paliwa, niższy poziom hałasu zewnętrznego i większą wytrzymałość opony w trakcie użytkowania.
Wszelkie dodatkowe informacje na temat nowości YOKOHAMA i wykorzystanych rozwiązań w prezentowanych oponach będzie można uzyskać na konferencji prasowej YOKOHAMY, która odbędzie się we wtorek, 4 marca 2014 r., o godz. 15:30 na stoisku nr 4231.

Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »