Dom » Nieruchomość

Inpro wydaje klucze do kolejnych mieszkań

Inpro wydaje klucze do kolejnych mieszkań
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Inpro kończy wydania mieszkań w ramach II etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania oraz w budynku F inwestycji City Park. Łącznie deweloper oddaje klucze do prawie 200 mieszkań. W listopadzie br. Inpro planuje rozpocząć wydania kolejnych ponad 200 lokali.

Inpro SA zakończyło realizację ostatniego budynku F w inwestycji City Park i wydaje klucze do gotowych mieszkań. W sprzedaży zostały już ostatnie 2 mieszkania. Inwestycja znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, przy Al. Jana Pawła II. Do morza jest tylko 2,5 km, a mieszkańcy osiedla mają wszystko, co potrzebne do codziennego, wygodnego życia: centra handlowe, banki, przedszkola, przychodnie i szpital. W  sąsiedztwie znajduje się również park im. Jana Pawła II oraz park Reagana. Wszystkie mieszkania City Park posiadają przestronne balkony i tarasy, natomiast lokale na parterze mają przynależne ogródki. Każdy z budynków osiedla posiada przestronny hol, pokój pocztowy oraz wózkarnię, na dwóch najniższych kondygnacjach znajdują się hale garażowe z piwnicami. Dostępne są również ogólnodostępne miejsca postojowe. Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W ramach inwestycji zaprojektowane zostały: boisko wielofunkcyjne, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne. Na parterze budynków D, E i F znajdują się lokale usługowe.

Zaawansowany jest również proces wydawania kluczy do mieszkań z II etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, głównie ze względu na lokalizację, nieczęsto spotykane dwupoziomowe mieszkania oraz dostępność w programie MDM. Osiedle, składające się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, znajduje się bardzo blisko Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, dzięki której mieszkańcy mogą w ciągu kilkunastu minut komfortowo dojechać zarówno na lotnisko w Rębiechowie, jak i do innych dzielnic Gdańska. Inwestycja oddalona jest zaledwie 5,5 km od centrum i jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta, dzięki dynamicznie rozwijającej się w tym rejonie sieci dróg. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji: własne boisko wielofunkcyjne, siłownię na świeżym powietrzu, duże place zabaw oraz miejsce na ognisko. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, a na wyższych kondygnacjach wyposażone są w nasłonecznione tarasy lub balkony. W budynkach przewidziano dodatkowo rowerownię, wózkarnię i komórki lokatorskie. W aktualnej ofercie znajdują się 23 gotowe mieszkania do odbioru z ukończonego już III i II etapu w specjalnych cenach. Ich powierzchnia wynosi od 71,48 mkw. do 95,82 mkw., a cena zaczyna się od 4.100 zł netto za mkw. W sprzedaży znajdują się również 44 mieszkania z I etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest jeszcze w tym roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »