Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Inspirujący Dzień Babci i Dziadka

Inspirujący Dzień Babci i Dziadka
Zobacz więcej zdjęć »
Naszym Babciom i Dziadkom na pewno jest bardzo miło, gdy każdego roku dostają kwiaty, słodycze i zdjęcia wnucząt. Może tym razem warto zaskoczyć ukochanych Seniorów i spędzić z nimi czas w atrakcyjny dla nich sposób?

Wielu z nas, którzy mają Babcię lub Dziadka, nie widuje ich tak często jak by tego chciało. Dlatego warto sprawić, by to święto - Dzień Babci, Dzień Dziadka - było wydarzeniem, które pozostawi w pamięci naszych seniorów miłe wspomnienia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyjście do kina, lub na spacer na tak popularny ostatnio Nordic Walking, mogą stać się dla Babci lub Dziadka niezapomnianym przeżyciem, a wspólnie spędzone chwile można potem omówić przy dobrym obiedzie lub gorącej czekoladzie.Takie uhonorowanie dziadków, ich siły, wiedzy i doświadczenia, które nam oferują, to świetny sposób na wyrażenie miłości i kultywowanie tradycji bliskich kontaktów w rodzinach wielopokoleniowych. Aby te relacje były przez cały rok równie intensywne co w Dzień Babci i Dziadka, warto sprawić nestorom rodu nowy telefon komórkowy, który będzie prosty w obsłudze i ułatwi im utrzymanie kontaktu z bliskimi. Idealnym rozwiązaniem dla osób starszych są telefony komórkowe emporia, które wyposażono w duże wyświetlacze i doskonale wyczuwalne pod palcami klawisze, a ich słuchawki dostosowano do pracy z aparatami słuchowymi.Utrzymywanie stałego kontaktu z bliskimi w dzisiejszych czasach bywa trudne ze względu na rosnące tempo naszego codziennego życia. Takie święta jak Dzień Babci i Dzień Dziadka są doskonałą okazją do chwilowego „zwolnienia", by zauważyć to, co w życiu naprawdę ważne. Postarajmy się więc o to, by nasi Dziadkowie czuli, że o nich pamiętamy nie tylko raz w roku, ale i na co dzień. Nie wymaga to wcale poświęcenia dużej ilości czasu - czasem wystarczy po prostu zadzwonić.

Informacje o firmie emporia:

Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 100-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.

Kontakt dla mediówAnna KoperAccount ExecutiveAgencja 21tel. +48 22 511 13 85e-mail: anna.koper@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »