Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Inteligentne oszczędzanie w promocji

16 września rozpoczęła się ogólnopolska promocja kuchni wolno stojących Amica w sklepach Euro RTV AGD.
Niezwykle proste zasady udziału i atrakcyjne zestawy upominków już czekają na klientów poszukujących najlepszych kuchni. Dodatkową atrakcją jest konkurs, w którym można zdobyć kartę upominkową Duka.

Szeroka gama produktów dostępnych w promocji sprawia, że każdy bez problemu wybierze odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Wśród proponowanych rozwiązań są bowiem kuchnie z płytą indukcyjną, ceramiczną i oczywiście gazową. Ich cechą wspólną jest nie tylko piekarnik elektryczny, ale także klasa energetyczna A – 20%. Oznacza to niższe zużycie energii o 20% w porównaniu do klasy energetycznej A. Jeżeli porównalibyśmy to do urządzeń w niższych klasach efektywność byłaby jeszcze bardziej imponująca. Zwiększona do 66 litrów pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowywanie dużych potraw. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że w nowych kuchniach Amiki dostęp do przydanych funkcji takich jak np. Szybki nagrzew i Rozmrażanie. Dzięki funkcji Szybkiego nagrzewu piekarnik będzie gotowy do pracy wtedy, kiedy będziemy tego potrzebowali.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy udać się do sklepu Euro RTV AGD i w terminie do 16 października 2013 kupić jeden z modeli kuchni objętych promocją, zarejestrować zakup na stronie internetowej (lub przesłać potrzebne dane pocztą), by otrzymać gratis. Wysyłka zestawu garnków odbywa się po weryfikacji otrzymanego zgłoszenia. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.promocje.amica.pl. Informacje dostępne są także w ulotkach promocyjnych dostępnych w sklepach Euro RTV AGD. Teraz inteligentne oszczędzanie zyskuje dodatkowy wymiar, nie warto więc zwlekać i odkładać zakupu.

INFORMACJE O PROMOCJI ( PDF.)

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »