Dom » Budownictwo

Inteligentne otoczenie domu

Inteligentne otoczenie domu
Zobacz więcej zdjęć »
Decyzja o budowie domu wiąże się z poszukiwaniem najlepszych jakościowo produktów oraz profesjonalnej ekipy. Wszystko po to, by zapewnić sobie i najbliższym pewną przystań na następne lata. Nie mniej ważne jest otoczenie domu, dzięki któremu kreujemy codzienny komfort i bezpieczeństwo.

Dziś coraz śmielej sięgamy po innowacyjne rozwiązania, oparte na zaawansowanej technologii. Wprowadzanie odpowiednich zabezpieczeń sprawia, że dom oraz cała przestrzeń funkcjonuje jak dobrze naoliwiona maszyna.

 Dom - własna twierdza

W natłoku codziennych spraw i obowiązków coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w wygodne oraz proste rozwiązania. Automatyka wokół domu ma nie tylko ułatwić życie, ale przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo. Bramy wjazdowe to pierwszy krok, by utrudnić nieproszonym gościom wejście na posesję. System działa zdalnie, otwierając i zamykając bramę, za pomocą elektroniczne sterowanego pilota. Takie rozwiązanie gwarantuje całkowitą prywatność. Najczęściej w ofertach producentów znajdują się bramy dwuskrzydłowe lub przesuwne, jednak wszelkie akcesoria czy napędy można dopasować również do innego rodzaju bram. Warto zaznaczyć, że rynek charakteryzuje się coraz większą różnorodnością wyrobów, zarówno pod względem kolorystyki, jak i wykonania. Tak spora odmienność sprawia pewne utrudnienia, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego do potrzeb produktu. Problemy pojawiają się również podczas pomiarów, stąd wiele firm wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Jedną z nich jest krakowska firma Rambit, zajmująca się profesjonalnymi systemami automatyki i sterowania. - W ostatnim czasie prowadzimy bezpłatne pomiary bramy. Klienci chętnie korzystają z darmowej pomocy, ponieważ mają pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie - mówi jeden z właścicieli spółki Rambit - Każdą bramę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb inwestora, który dodatkowo jeszcze otrzymuje prezent w postaci pendrive. Firmowe gadżety to zawsze miły dodatek do tradycyjnej oferty.

 Funkcjonalność w cenie

Niezwykle istotnym elementem domu jest garaż, a więc i sama brama garażowa. Wybór odpowiedniego produktu powinien być podyktowany z jednej strony aspektem wizualnym, z drugiej - odpowiednimi parametrami technicznymi. Po pierwsze garaż jest częścią domu, dlatego nie może odbiegać estetycznie oraz kolorystycznie od całego zabudowania. Rynek coraz chętniej stawia na nowoczesną stylistykę oraz bogatą paletę kolorów, dzięki czemu każdy ma szansę wybrać coś dla siebie. Oprócz tego bramy charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną, co ma znaczący wpływ na domowy budżet. Jeśli chodzi o stronę techniczną, najważniejsza jest uniwersalność napędu - zakup produktu nie powinien być powodem wymiany całej, wcześniej zamontowanej automatyki. Do nowoczesnych, wartych rozpatrzenia rozwiązań należą także rolety zewnętrzne. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie: od skutecznego systemu antywłamaniowego do interesującego dodatku, w postaci niestandardowego budzika. Dzięki wbudowanym programom samosterującym rolety mogą podnosić się oraz opuszczać zależnie od pory dnia. Tak więc rano, zamiast natarczywego dźwięku telefonu, możemy wstać zbudzeni pierwszymi promieniami słońca. Nowoczesne rolety powinny przede wszystkim stwarzać poczucie komfortu oraz być wygodne i bezpieczne w użytkowaniu.

 

Czy wiesz, że...

Krakowska spółka Rambit została uhonorowana tytułem Złoty Partner Roku 2010 w drugiej edycji programu partnerskiego NICE Partner Roku. Dla klientów jest to potwierdzenie wysokiej jakości obsługi i doradztwa oraz profesjonalizmu sprzedaży i montażu, wypracowanej w ciągu 15 letniej historii firmy. Aktualnie firma przygotowała dla swoich klientów szeroką akcję promocyjną, między innymi darmowe pendrivy oraz firmowe kubki dla osób, które dokonają zakupu w sklepie internetowym.

Więcej informacji na www.rambit.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rambit - automatyka i sterowanie bram
http://rambit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »