Technologie » Komputery

International CES 2014 coraz bliżej – znamy więcej szczegółów dotyczących targów

W dniach 7-10 stycznia 2014 r. w Las Vegas po raz kolejny odbędą się największe na świecie targi elektroniki użytkowej – International CES. Targi CES zostaną uświetnione obecnością wielu znakomitości z branży elektronicznej i świata biznesu.

W ramach Tech Titans keynote series wypowiedzą się liderzy i eksperci branży elektronicznej, którzy zaprezentują swoje wizje dotyczące przyszłości rynku technologii użytkowej. Na International CES 2014 wystąpią - Maryssa Mayer (Yahoo), Brian Krzanich (Intel), Rupert Stadler (Audi), Gary Shapiro (CEA), Kazuo Hirai (Sony Corporation) oraz John Chambers (Cisco).


INNOWACJE MOTORYZACYJNE

Rupert Stadler, Członek Zarządu Audi omówi innowacje motoryzacyjne i ich bezpośredni wpływ na rynek elektroniki użytkowej. „Audi to lider w rozwijaniu innowacyjnych technologii, które zapewniają komfort w prowadzeniu samochodu" - mówi Gary Shapiro, Prezes i Dyrektor Generalny Consumer Electronic Association. „Dzięki Rupertowi Stadlerowi Audi stało się wiodącą marką na rynku w zakresie technologii podnoszących bezpieczeństwo oraz natychmiastowy dostęp do informacji" podkreśla Shapiro.

NOWOŚCI TECHNOLOGICZNE

Kazuo Hirai, Prezes i Dyrektor Generalny Sony omówi natomiast nowości na rynku technologicznym. „Sony jest globalną marką, synonimem najnowszej technologii i innowacji. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie największego wydarzenia technologicznego na świecie, niż przemówienie osoby związanej z jedną z czołowych marek w tym przemyśle" - mówi Shapiro.

PRZYSZŁOŚĆ RYNKU ELEKTRONIKI UŻYTKOWEJ

W ramach Tech Titans keynote series o swoich doświadczeniach i przyszłości rynku elektroniki użytkowej opowie także Prezes i Dyrektor Generalna Yahoo - Marissa Mayer oraz Dyrektor Generalny Cisco - John Chambers. Wystąpi również Brian M. Krzanich, Dyrektor Generalny firmy Intel. „Od lat innowacyjne technologie Intela dawały możliwość łączenia ludzi na całym świecie i przekazywania informacji konsumentom. Pod przewodnictwem Krzanich'a, Intel zdefiniuje nową erę, w której każde urządzenia i obiekt są ze sobą połączone i współpracują. Z niecierpliwością oczekujemy, aby wysłuchać na International CES 2014 wizji Krzanich'a dotyczących innowacji" - mówi Shapiro.

MOBILNA APLIKACJA

Uruchomiona również została strona internetowa oraz mobilna aplikacja CES 2014. Ze strony CESweb.org można swobodnie korzystać na każdym urządzeniu - komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartfonie. Udoskonalona została również grafika strony. Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie i korzystać z niej bez dostępu do internetu.

O CES i CEA:
International CES to największe i jedne z najstarszych targów elektroniki użytkowej, organizowane w Las Vegas corocznie w styczniu od ponad czterdziestu lat. Podczas targów prezentowany jest sprzęt elektroniczny różnych kategorii produktowych z zakresu cyfrowej rozrywki, komunikacji bezprzewodowej, gier komputerowych oraz wielu innych. Targi przyciągają setki firm oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających z całego świata. Inicjatorem i organizatorem targów jest Consumer Electronics Association (CEA) będąca zrzeszeniem ponad 2000 korporacyjnych członków, przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw w branży elektroniki użytkowej.


Więcej informacji:
www.CESweb.orgRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

primum_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »