Firma » Biznes
Invado jest Eko
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Ochrona przyrody i respektowanie praw lokalnych społeczności to wiodący element strategii rozwoju INVADO. Potwierdza to otrzymany przez firmę w 2007 roku międzynarodowy certyfikat Forest Stewardship Council.
Odznaczenie takie mogą otrzymać wyłącznie te przedsiębiorstwa, organizacje oraz instytucje, które w swojej działalności racjonalnie korzystają z zasobów leśnych. Obecnie jest ich w Polsce około pięciuset. W maju 2010 firma poddana została ponownej certyfikacji, zgodnie z wymogami nowszej normy FSC. Od tej pory na produktach firmy zamieszczane będzie logo FSC. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że podejmowane przez nich decyzje zakupowe nie wpływają negatywnie na równowagę ekosystemów – zapewnia Joanna Dec – Galuk, Manager ds. Marketingu i Rozwoju Produktu INVADO.
INVADO Sp z. o.o. jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF oraz klejonki sosnowej w Polsce, a także wiodącym dostawcą komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości.
Na tle konkurencji firmę wyróżnia Technologia INVADO, czyli innowacyjna metoda okleinowania drzwi, polegającą na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Technologia INVADO ma znaczący wpływ na estetykę wykończenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz wieloletnią trwałość produktów.
Nadesłał:
Intro Media
|

Lumedic – nowa jakość w segmencie oświetlenia typu cleanroom od Lena Lighting
Nowa instalacja Edyty Barańskiej w DOMOTECE
Zyxel Networks z tytułem Championa w najnowszym badaniu bezpieczeństwa techconsult
Balcia odwołuje zimę i… w zamian proponuje słońce w najbardziej ponurych tygodniach roku
Wysoka jakość prac konkursowych i aż 5 nagród – znamy zwycięzców konkursu LAUFEN!
Komentarze (0)