Technologie » Telekomunikacja

iPhone 3G po raz pierwszy w Parku Handlowym Auchan Bielany!

Już 22 sierpnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na długo oczekiwaną, wrocławską premierę iPhone’a 3G. Tego dnia pożądane przez wielu gadżetomaniaków, a także zaawansowanych użytkowników sprzętu hi-tech „cacko” pojawi się między innymi na półkach salonu iSpot.

Od miesięcy wyczekiwana polska premiera trzeciej generacji iPhone'a zbliża się wielkimi krokami. 22 sierpnia to wielofunkcyjne urządzenie telekomunikacyjne wejdzie do sprzedaży także w salonie iSpot, w Parku Handlowym Auchan Bielany. Klienci salonu będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji ekspertów, którzy udzielą szczegółowych informacji na temat aparatu oraz dostępnych usług. Z okazji uroczystej premiery przewidziano liczne i atrakcyjne niespodzianki.

Aparaty iPhone będą dostępne w czarnej lub białej wersji kolorystycznej oraz w dwóch pojemnościach - 8 i 16 GB. Już w tej chwili salon iSpot proponuje Klientom szeroką ofertę akcesoriów do nowego produktu Apple'a. Wśród nich znajdują się między innymi pokrowce, ładowarki sieciowe, stacje dokujące, a także zestawy głośników i słuchawki.

Najnowszej generacji produkt marki Apple łączy w sobie wiele funkcji. Oprócz podstawowych zadań telefonu komórkowego iPhone posiada między innymi aparat fotograficzny, nawigację a-GPS i bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu 3G. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu użytkownicy iPhone'a mogą pobrać także bezpłatnie ponad 500 aplikacji proponowanych przez internetowy sklep „App Store" oraz skorzystać z poczty elektronicznej. Nowy aparat Apple'a jest także kompatybilny z formatami pdf, jpg, Word, Excel i Power Point.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »