Technologie » Telekomunikacja

Jak i po co tworzyć własną bazę klientów?

Jak i po co tworzyć własną bazę klientów?
Zobacz więcej zdjęć »
Utrzymanie lojalności dotychczasowych klientów jest dużo bardziej efektywne niż pozyskiwanie nowych. Pozwól swoim klientom wysłać do Ciebie SMS-a:-)

Numer Dostępowy lub Numer Dostępowy Indywidualny to usługa, dzięki której klienci wysyłają SMS-a na podany numer, czym wyrażają chęć i zgodę na otrzymywanie SMS-owych informacji. W ten sposób bardzo niewielkim nakładem finansowym i praktycznie bez angażowania personelu tworzy się Twoja SMS-owa lista subskrypcyjna.

Dlaczego warto tworzyć naturalną bazę własnych numerów?

  • informacje handlowe, które niejako sami zamówiliśmy, są wielokrotnie bardziej skuteczne
  • praktycznie każdy wysłany SMS jest odczytany przez odbiorcę. Tego nie zapewnia żadne inne medium reklamowe.
  • masowa wysyłka SMS trafia dokładnie do odbiorców naszej marki
  • subtelne powiadomienia SMS pomagają w budowaniu lojalności
  • zakończenie SMS-a tekstem „wyślij kod promocyjny znajomym” lub „wyślij cynk o promocji znajomym” daje efekt marketingu wirusowego: konsumenci sami rozsyłają Twoje reklamowe treści kolejnym odbiorcom!


Jak zachęcić konsumentów do zapisania na listę?

  • informacje o SMS-owych korzyściach zamieszczaj w swoich materiałach reklamowych
  • w zamian za dopisanie się do listy konsumenci mogą otrzymać SMS-em zwrotnym kod promocyjny („wyślij SMS-a, a otrzymasz kod promocyjny”)
  • obietnica otrzymywania informacji na telefon o najlepszych ofertach, zniżkach i wyprzedażach (SMS cynk – damy Ci znać o następnych wyprzedażach, promocjach i zniżkach)

Jak zacząć?

Aby Twoi klienci mogli dopisać się do Twojej listy subskrypcyjnej do której realizować będziesz następnie kampanie SMS,, wystarczy że uruchomisz w SerwerSMS.pl usługę Numer Dostępowy lub Numer Dostępowy Indywidualny. To właśnie na ten numer Twoi klienci będą zgłaszać SMS-owo chęć otrzymywania esemesowych powiadomień od Ciebie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby dowiedzieć się jak wygląda procedura zamówienia usługi.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SerwerSMS.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 10 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »